2012-03-05

5. martā Ikšķiles vidusskolā viesojās Siguldas dabas aizsardzības pārvaldes darbinieces, lai mūs iepazīstinātu ar dabas aizsardzības attīstības gaitu, jo šogad šai kustībai aprit 100 gadu. Moricsalas rezervāta nodibināšana tiek uzskatīta par dabas aizsardzības kaustības sākumu.
2012-02-10

IKŠĶILES VIDUSSKOLĀ no 6.– 10. februārim notiek projektu nedēļa "Seko savām interesēm".
2012-01-27

Latviešu valodas nedēļa sākumskolā Latviešu valodas nedēļas ietvaros no 23.01.-27.01. sākumskolā risinājās dažādas aktivitātes un pasākumi saistīti ar latviešu valodu.
2011-10-20

Salīdzinājumā ar 2010./2011.mācību gadu, kad svaigus augļus un dārzeņus katru dienu saņēma tikai 1.– 6.klašu skolēni, 2011./2012. mācību gadā programmā ir iesaistīti skolēni no 1. līdz 9.klasei, saņemot dārzeņu un augļu paciņas trīs reizes nedēļā. Arī Ikšķiles vidusskolā bērni ar lielu prieku piedalās šajā akcijā gan ar lielu apetīti notiesājot piešķirtos dārzeņus, gan arī ar saviem darbiņiem.
2011-05-03

Skola ir tā vieta, kur izglītoties, audzināt raksturu , paplašināt redzesloku, attīstīt spējas, lai kļūtu dienās par pēc iespējas pilnīgāku, interesantāku personību. Jau mācību laikā vajadzētu pamanīt arī katra bērna īpašos dotumus, talantus, lai ātrāk tos varētu sākt attīstīt.
2011-04-05

Silti sveicieni no Amerikas visiem mājās!
2011-04-03

Skolas muzejā 2.04. tika atklāta interesanta izstāde, kuras saturu veido koka izstrādājumi – ķebļi un mazi trijkāju soliņi, jaukas bērnu mašīnītes ar piekabēm, rūpīgi apdarināti spēļu vilciņi, svečturi, vāzītes, cibiņas un kastītes ar vāciņiem, naži ar koka spalu un iemuti, karotes ar dekoratīvi izstrādātu kātu, naktslampiņas, dažādas spēles no koka, dekoratīvas bļodas, kuras var izmantot sadzīvē, ķēžu fragmenti no tik viegla koka, ka gribas paturēt rokā un jautāt, kā kaut ko tādu – tik labi nostrādātu - var izgatavot 9. klases skolēns.
Arhīvs: