2017-10-20

Piektdien, divdesmitajā oktobrī 4.D klasei bija klases ballīte ar tematu ''Halovīni''.

Viss sākās ar to, ka vajadzēja notikt ikgadējai rudens klases ballītei. Tad skolotāja trīspadsmitajā oktobrī visai klasei paziņoja par ideju, ka varētu sarīkot klases ballīti, tikai šoreiz Halovīnu noskaņās. Bērni sadalījās nelielās grupās un vienojās, par ko katra grupa varētu atbildēt [piemēram, par dekorācijām, rotaļām u.t.t.]. Kad visas grupas bija apspriedušās, dažas izstāstīja savas idejas.

Turpmākajās dienās visi cītīgi gatavojās gaidāmajam pasākumam, kā arī bieži apspriedās, lai izdotos visi nodomi.

Kad klases sarīkojums jau bija ļoti tuvu, skolēnu garastāvoklis bija gaidām pilns. Visi bērni nevarēja vien nociesties. Tajā laikā, paejot garām 4.D klases gaitenim, katrā starpbrīdī nevarēja neatrast vismaz vienu audzēkni, kas laimīgi sarunātos ar saviem draugiem par ballīti!

Beidzot! Tā diena bija klāt!

Ir ziņas par to, ka viena meiteņu grupa, kas bija sarunājušas gatavot dekorācijas, skolā bija jau pulkstens septiņos, lai varētu laicīgi sagatavot un sakarināt visus rotājumus [un arī dažus pārsteigumus]. Starp citu, visas šīs skolnieces arī strādā 4.D klases avīzes redakcijā ‘’Kas notiek Superklasē?’’! Kad gandrīz visas dekorācijas bija izliktas, ieradās skolotāja. Un tad viņu pārsteidza kāda maza kastīte, kas bija nostiprināta virs durvīm. Kad skolotāja ienāca klasē, viņai tieši acu priekšā sabira konfektes, kas atradās pārsteiguma kastītē. Skolotāja bija patīkami pārsteigta.

Tad klasē ienāca pārējie skolēni un izdvesuši priecīgu ‘’oooo!’’ steidzās apskatīt brīnišķīgās dekorācijas. Pie dažu audzēkņu galdiem bija piesieti baloni, virs citiem karājās milzīgi kreppapīra zirnekļi un uz skolotājas krēsla tupēja mazs, nedaudz spokains filca lācītis. Pēc tam sākās mācības. Klasē valdīja nepacietība un ilgas, jo pēc pāris stundām sāksies klases ballīte, ko bērni ar nepacietību tik ļoti gaidīja.

Un tā laiks gāja – matemātika, angļu valoda, latviešu  valoda, dabaszinības un tad... klases stunda! Pasākums bija godam sagaidīts! Tagad laiks jautrībai!

Bērni bija sajūsmā par spēlēm un rotaļām, kuras savukārt bija sagatavojusi kāda cita grupa. Vēl kāda bija nolēmusi rīkot Helovīnu tērpu modes skati – par uzvarētāju pasludināja ‘’Asiņaino Mēriju’’.

Kad ballīte beidzās, pa 4.D klases durvīm varēja redzēt smaidošām sejām iznākam priecīgus skolniekus – gan par to, ka sācies skolēnu rudens brīvlaiks, gan par jauki nosvinēto ballīti.