2018-10-18

Kā jau cerēts, izaicinājums ieinteresēja un guva atbalstu 4.c klases skolēnos ar vienbalsīgu ''Jā!"  Tā nu, bruņojušies ar milzīgu darba sparu, saulītei atbalstot, visi, priecīgi čalodami, 2018.gada 18.oktobra agrā rītā devāmies darīt labus darbus.

Skolotāja Aija, izdalot četru krāsu konfektes, sadalīja skolēnus četrās komandās un zīļu sacensības varēja sākties!

Izrādās, nemaz tik viegli tas nav! Ņēmām talkā grābekļus un lielo kara viltību, cenšoties slepus paciemoties citu komandu zīļu pilnajos maisos, bet tas netika atbalstīts. Tā visa rezultātā nespējām saprast, cik tad īsti kura komanda kilogramus zīļu pielasīja, tāpēc vienojāmies, ka uzvar draudzība!

Jo galu galā - Rīgas Zoo ruksim ir pilnīgi vienalga, kuru maisu kurš lasīja: 1.c vai 4.c klases skolēni, galvenais, ka par viņu atcerējās!:)

Lai mēs vienmēr atceramies šo vienkāršo dzīves gudrību, ka rūpes par citu padara Tevi par labāku, gaišāku cilvēku! Darīsim labus darbus! Sāksim ar mazumiņu, - ar sevi, tad arī sabiedrība būs labāka un dzīve vieglāka.

Plānojot nākamos labos darbus, skolotāja Aija Katkovska