2016-11-22

9. novembrī 8.a klases skolniece Alise Bogdanova kopā ar klases biedriem devās uz Latvijas televīziju, kur piedalījās konkursa ‘’Gudrs, vēl gudrāks’’ filmēšanā. No rīta tika uzposta gan dalībniece, gan lielā atbalsta komanda, bet Latvijas televīzijā visiem bija iespēja redzēt gan filmēšanas aizkulises, gan iepazīties ar vienaudžiem no citām Latvijas vietām, gan kopā labi pavadīt laiku. Alisei liels atbalsts bija arī klases audzinātāja Dace Ozola – Krastiņa, kura bija devusies dalībniecei līdzi. Raidījumu būs iespējams noskatīties LTV1 16. decembrī.
2016-11-11

Šā gada 11.novembrī – Varoņu piemiņas dienā Ikšķiles vidusskolā notika ikgadējās, starptautiskās spēka vīru sacensības 8.-.12.klasēm “Lāčausis 2016.” Tajā piedalījās arī 9.b klase.
2016-03-20

Mēs Ikšķiles vidusskolas 7.a klase šīs gada 7. aprīlī devāmies uz Latvijas Republikas Saeimu. Saeimā mēs no sākuma devāmies uz sēžu zāli kur varējām klātienē vērot deputātu darbu no malas. Beidzot mēs redzējām kāda tad ir deputātu un Saeimas darbinieku dienas kārtība.
2016-03-15

Ikšķiles vidusskolas 3.d klase šogad strādāja pie īpaša projekta. Ar vecāku palīdzību un bērnu cītīgu darbošanos, tika radīta filmiņa par skolu, skolotājiem un direktoru.
2016-02-17

Projektu nedēļā 2. e klase iepazina Ikšķiles skolu vēstures lappuses. Viesojāmies skolas muzejā, uzņēmām ciemiņus - Ikšķiles skolas bijušo ģeogrāfijas skolotāju Ēriku Maļinovsku un viņas skolnieku Juri Grīnšteinu, kuri pastāstīja par laiku, kuru viņi pavadījuši Ikšķiles skolās.
2016-02-17

Mazie otrklasnieki nemaz īsti sākumā neizprata, ko nozīmē Projektu nedēļa un Projekta darbs, un ko mēs darīsim visas četras dienas nedēļā.Kad jau sākām pētīt, lasīt, analizēt un projektēt, tad arī saprata, kas jādara un jāsaka, ka tīri labi mums sāka veikties.Mēs tik tiešām daudz izdarījām: iekārtojām mapi par savu vecāku skolas gaitām un intervējām kādu, kurš savulaik beidzis Ikšķiles skolu. Izsekojām līdzi Elkšņu skolas vēsturei un brīnījāmies, ka agrāk skolā bija vien dažas klases, nevis kā šobrīd- līdz 9.klasei, tālāk vidusskola.
2016-02-10

Projekta „Pielaiko profesiju Ikšķilē” ietvaros 5.a klase 10. februārī devās uz SIA Peslaks Metālapstrāde Metālapstrādes firma Peslaks metālapstrāde ir ļoti interesants uzņēmums, kurš ļauj cilvēkiem izmēģināt daudz un dažādu metālapstrādes veidu.
2016-01-08

Mēs, 3.b klases skolēni, 2015.gada 14.decembrī, bijām sagatavojuši priekšnesumu mūsu mīļajiem vecākiem-K.Apšukrūmas ludziņu ”Ziemassvētki Rūķu Bodē.”
2015-12-28

Decembra sākumā 2.c klase devās mācību ekskursijā uz “Namdara darbnīcu” Garkalnē. Ziemassvētku gaidās “Namdara darbnīcā” valda neatkārtojama noskaņa, kas rodas, saplūstot skaistākajām kristīgajām un senču tradīcijām.
2015-11-17

Mākslas nedēļas Ikšķiles vidusskolā 1.-4.klasēm No 9.līdz 13.novembrim Ikšķiles sākumsskolā notika Māksas nedēļa,kuru organizēja skolotājas L.Salnāja,S.Narvaite,I.Radziņa-Sproģe un D.Muceniece.Es jums pastāstīšu,kā mums sākumskolēniem gāja šajā nedēļā. Pirmdien,9.novembrī katrai klasei bija jāizgatavo Mārtiņdienas gailis.Mana 3.b klase gaili izgatavoja no mazām salvešu bumbiņām.Tas bija diezgan grūti un darbietilpīgi,bet iznāca skaisti gaiļi!Arī citu klašu bērniem bija izdevušies lieliski gaiļi!Skolas gaiteņos bija īsta gaiļu parāde!Skola bija skaisti izgreznota par godu Mārtiņdienai.
Arhīvs: