2015-11-11

9. klašu darbu izstāde vizuālajā mākslā. Kompozīcija- objekts Gotika ir viduslaiku arhitektūras stils, kurš radās Francijā 12. gadsimta vidū, dominēja visā Eiropā līdz 15. gadsimtam. Devīto klašu skolēni vizuālās mākslas stundās guva zināšanas par vienu no viduslaiku katedrāļu arhitektūras dekoratīvajiem elementiem- gotisko “rozi”. Katrs skolēns, veidojot savu “rozi” darbā izmantoja savas zināšanas matemātikā par riņķa līnijas sadalīšanu vienādās daļās un daudzstūru konstruēšanu riņķa līnijā. Mācību darba rezultātā ir radusies izstāde skolas lielajā gaitenī- Gotiskā rozete.
2015-11-06

Tīnūžu pamatskola un Ķiparu nams jau vairākus gadus piedalās ekoskolu kustībā. Ceturtdien, 5. novembrī, zibakcijas “Izglāb pasauli arī Tu” ietvaros apvienotā skolēnu delegācija pie Ikšķiles veikala “Maxima”, ar saviem plakātiem pievērsa sabiedrības uzmanību klimata pārmaiņām.
2015-11-05

25.septembī ar 7.b un 2.d, klasi brauca mācību ekskursijā uz Lietuvu.
2015-11-05

2015.gada 15. oktobrī 7.b klases skolēni devās mācību ekskursijā uz kinopilsētiņu „Cinevilla”.
2015-11-04

Ikšķiles vidusskolas 2.e klase uzvar konkursā „Mūsu mazais pārgājiens 2015” . Šajā rudenī jau devīto reizi Zemkopības ministrija izsludināja konkursu Latvijas skolu jaunatnei "Mūsu mazais pārgājiens 2015", kurā tika aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki. Šogad konkursa mērķis bija iepazīt un izpētīt meža ietekmi uz savu pagastu, novadu, pilsētu un Latviju.
2015-11-03

Madara Seimanova stāsta par vienu dienu no “Labo darbu nedēļas” 3,b klasē
2015-11-03

Miķeļdiena, kad lielākajai daļai ražas būtu jābūt novāktai, jau sen aiz kalniem, bet prieks par izaudzēto jāsagādā arī citiem, tāpēc arī šogad skolēni varēja veidot „Jautro dārzeni.”
2015-10-27

Septiņas nedēļas skolā pavadītas, mācību stundās radoši un aktīvi strādājot, pildot mājas darbus pagarinātajā grupā, piedaloties interešu izglītības pulciņos un, acīmredzot, tas ir atmaksājies, iepriecinot skolotāju, uzrakstot matemātikas pārbaudes darbu un uzrādot klases vidējo rādītāju 8.5 ! Vai mēs neesam pelnījuši ballīti? Jā, esam!
2015-10-26

TV telpās mūs sagaidīja Krišjāņa mamma - galvenais šīs ekskursijas organizators. Mazliet parotaļājāmies pa TV plašo foajē un laipnas gides pavadībā devāmies ceļojumā pa TV telpām un studijām.
2015-10-25

Mēs 8.a klase labo darbu nedēļā iepriecinājām 4.a klasi, kuru māca un audzina mūsu sākumskolas skolotāja Santa Ustinoviča.
Arhīvs: