2015-10-25

Mēs 8.a klase labo darbu nedēļā iepriecinājām 4.a klasi, kuru māca un audzina mūsu sākumskolas skolotāja Santa Ustinoviča.
2015-10-25

15. oktobris daļai no 7.a klases paliks visspilgtākajā atmiņā. Pateicoties klasesbiedram Renāram, mums radās iespēja nokļūt Latvijas televīzijā vērot frizieru, grimmētāju darbu, kā arī pašu filmēšanas procesu, kopā ar pārējo dalībnieku atbalsta komandām just līdzi un piedalīties ballītē konkursā “Gudrs vēl gudrāks”, LTV1. Raidījums televīzijā skatāms 6. novembrī. Skolēnu emocijas visas dienas garumā vēroja un apkopoja skolotāja Vita Poriete.
2015-10-22

Ikšķiles sākumskolā 16. oktobrī aktu zālē 2. stundā pirmās un otrās klases, bet 3.stundā – trešās un ceturtās klases mēģināja saprast kā, kāpēc vārīt putru.
2015-10-21

Palīdzēt ir tik vienkārši. Kopīgam darbam ir liels spēks un tas sniedz lielu prieku!
2015-10-20

Labo darbu nedēļā 3.d klase čakli strādāja, lai sagatavotu pārsteigumu pirmklasniekiem.
2015-10-09

Arī šogad saulainajā septembrī Ikšķiles vidusskolā notika kārtējās Futbola sacensības. 2.c klasīte tām rūpīgi gatavojās sporta stundās, gan ārpusklases nodarbībās, lai trenētos un veiksmīgi startētu. Paldies sporta skolotājai Elitai Baltrunai par sacensību organizēšanu un bērnu sportisko aktivitāšu veicināšanu!
2015-10-05

8.septembrī mēs, 5.a klase, devāmies ar divriteņiem ekskursijā uz Zilajiem kalniem. Līdzi brauca arī dabaszinību skolotāja un vecāki, kuri to vēlējās.
2015-09-22

Ceturtdien, 10. septembrī, mēs, 5.a klase braucām uz Rīgas Domu. Lielākā daļa te bija pirmo reizi. Izrādās, te bija daudz kā interesanta. Rīgas Doms ir apmēram 800 gadu vecs. Šeit ir kristāmtrauks no Ikšķiles. Uzzinājām, ka pati garākā stabule ērģelēs ir bijusi 10 metrus gara. Kādreiz šeit zemi klāja kapsēta, Domā bija plāksne, uz kuras redzams, cik augsti bijuši lielākie plūdi. Aplūkojām arī senāko sienas gleznojumu Baltijā un ticības pasludināšanas vitrāžu.
2015-09-22

2015. gada 17. septembrī mūsu klase devās ekskursijā uz Rūdolfa Blaumaņa memoriālo muzeju un Braku takām. Šī septembra ceturtdiena bija ļoti silta, saulaina un ideāla ekskursijai.
2015-09-09

Mēs, 8.a un 8.b klase, bijām ekskursijā uz ‘’Ādažu čipsu’’ ražotni un Saulkrastu velomuzeju. ‘’Ādažu čipsu’’ ražotnē iepazinām dažādus čipsu veidus, redzējām, kā čipsi tiek ražoti, apbērti ar garšvielām un tālāk sapakoti un salikti kastēs. Katram no mums iedeva divas čipsu pakas, bet arī atgādināja, ka čipsi ir tikai uzkoda un neaizstāj kārtīgu ēdienreizi. Pēc tam devāmies uz Saulkrastu velomuzeju, kur apskatījām dažādus senos velosipēdus. Tā kā bijām aizbraukuši līdz Saulkrastiem, tad aizgājām arī līdz Baltajai kāpai izbaudīt svaigo gaisu un skaisto skatu.
Arhīvs: