1.A klases audzinātāja – Zane Hartmane (klases telpas numurs: 219)

1.B klases audzinātāja – Agnese Circene (klases telpas numurs: 211)

1.C klases audzinātāja – Laura Salnāja (klases telpas numurs: 205)

1.D klases audzinātāja – Gundega Valtere (klases telpas numurs: 220)

2.A klases audzinātāja – Inga Barce (klases telpas numurs: 202)

2.B klases audzinātāja – Santa Kamša (klases telpas numurs: 222)

2.C klases audzinātāja – Sanda Skujiņa (klases telpas numurs: 221)

2.D klases audzinātāja – Liāna Kļaviņa (klases telpas numurs: 204)

2.E klases audzinātāja – Ruta Rudzīte (klases telpas numurs: 212)

3.A  klases audzinātāja – Sandra Tilta (klases telpas numurs: 210)

3.B  klases audzinātāja – Inga Leizandere (klases telpas numurs: 201)

3.C  klases audzinātāja – Madara Kuģe (klases telpas numurs: 116)

3.D  klases audzinātāja – Sandra Narvaite (klases telpas numurs: 203)

4.A  klases audzinātāja – Ieva Radziņa - Sproģe (klases telpas numurs: 223)

4.B klases audzinātāja – Dina Muceniece (klases telpas numurs: 102)

4.C klases audzinātāja – Aija Katkovska (klases telpas numurs: 114)

4.D klases audzinātāja – Daiga Kiršholce (klases telpas numurs: 206)

4.E klases audzinātāja – Kristīne Garklāva (klases telpas numurs: 103)

5.A klases audzinātāja – Sandra Erinovska (klases telpas numurs: 216)

5.B klases audzinātāja – Elza Daukšte (klases telpas numurs: 218)

5.C klases audzinātāja – Sarmīte Viļuma (klases telpas numurs: Aktu zāle)

5.D klases audzinātāja – Inese Barone (klases telpas numurs: 007)

6.A klases audzinātāja – Monta Vanaga (klases telpas numurs: 125)

6.B klases audzinātāja – Ģirts Burmistris (klases telpas numurs: 017)

6.C klases audzinātāja – Kristīne Bezzubova (klases telpas numurs: 214)

6.D klases audzinātāja – Ligita Briede (klases telpas numurs: 106)

7.A klases audzinātāja – Solvita Zirne (klases telpas numurs: 012)

7.B klases audzinātāja – Ilze Ļeonova (klases telpas numurs: 105)

7.C klases audzinātāja – Sanda Ziemele (klases telpas numurs: 213)

7.D klases audzinātāja – Diāna Grīnberga (klases telpas numurs: 108)

7.E klases audzinātāja - Ieva Rasima (klases telpas numurs: 126)

8.A klases audzinātāja – Madara Miltoviča (klases telpas numurs: 115)

8.B klases audzinātāja – Gunta Grejere (klases telpas numurs: 118)

8.C klases audzinātāja – Aija Jakovļeva (klases telpas numurs: 107)

8.D klases audzinātāja – Svetlana Rudzinkova (klases telpas numurs: 217)

9.A klases audzinātāja – Dace Ozola-Krastiņa (klases telpas numurs: 013)

9.B klases audzinātāja – Inga Kumeliņa (klases telpas numurs: 122)

9.C klases audzinātāja – Anita Brūmele (klases telpas numurs: 104)

10. klases audzinātāja – Alda Bigača (klases telpas numurs: 215)

11 klases audzinātāja – Zane Bēķe (klases telpas numurs: 011)

12. klases audzinātāja – Ginta Silkalne (klases telpas numurs: 127)