Ikšķiles vidusskolas Skolēnu pašpārvalde ir neatkarīga, demokrātiska un sabiedriska organizācija un tā līdzdarbojas Skolas darba organizēšanā. Pašpārvalde ir pašu Skolas skolēniu radīta vienība, kas uz konstruktīvu ieteikumu pamata uzstājas kā vidutājs starp skolēnu un Skolas vadību.

Pašpārvaldes sastāvu veido skolēni, lai pārstāvētu un aizstāvētu skolēnu intereses, sekmētu Skolas sabiedriskās dzīves veidošanos.

Skolēnu pašpārvaldes prezidente ir Undīne Zirne.

Skolēnu pašpārvaldes reglaments

26.septembrī  Ikšķiles vidusskolā notika Skolēnu  pašpārvaldes  prezidenta vēlēšanas. Prezidenta vadītāja amatam bija pieteicies viens kandidāts-  10.klases skolniece Undīne Zirne, kura jau iepriekšējos gados aktīvi darbojusies skolēnu pašpārvaldē.
     Skolēnu pašpārvaldes  kopsapulcē piedalījās 5.-12.klašu  prezidenti un viņu vietnieki. Skolēni iepazinās ar Undīni, viņas vīziju par darbu Skolēnu pašpārvaldes vadītāja amatā un  šajā kopsapulcē Undīne Zirne tika ievēlēta par Ikšķiles vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes prezidenti. Veiksmi darbā, komandas izveidošanā, lai Skolēnu pašpārvalde ir spēcīga, radoša, draudzīga- stiprs palīgs skolas kolektīvam.