2016-12-22

Viens no uzdevumiem pirmajā semestrī sadarbības projektā ar Polijas skolu bija izveidot prezentācijas angļu valodā, kā mēs svinam savu Neatkarības dienu, lai iepazītos ar abu valstu tradīcijām un veicinātu skolēnu patriotismu. Polijas un Latvijas angļu valodas skolotājas apmainījās ar skolēnu veidotajām prezentācijām, ko vēlāk parādīja saviem skolēniem. Mēs atklājām, ka Neatkarības dienas svinēšanas tradīcijas ir diezgan līdzīgas abās valstīs. Liels bija mūsu pārsteigums, kad uzzinājām, ka Polijā Neatkarības dienu svin 11. novembrī, kad atzīmējam Lāčplēša dienu.
2016-12-12

Šajā mācību gadā vecāko klašu skolēniem atkal ir iespējas darboties un uzlabot savas angļu valodas prasmes jaunā projektā ar Varšavas skolu Polijā, kas bija partneri Comenius projektā. Projekta tēmas saistītas ar savu valsti, tradīcijām, patriotismu un vēsturi. Septembrī visi 8. – 10. klašu skolēni rakstīja polijas skolēniem vēstules angļu valodā. Oktobrī un novembrī skolēnu pirmais uzdevums bija veidot prezentācijas par Latvijas Republikas Neatkarības dienas svinību tradīcijām. Otrais uzdevums bija veidot fotogrāfijas par Latvijas skaistumu rudens gadalaikā. Lūdzam izvērtēt skolēnu iesūtītās fotogrāfijas un izvēlēties piecas labākās, rakstot uz eklasi skolotājai Anitai Brūmelei.