2017-02-27

Ēnu dienā, 15 februārī devos ēnot Ditu Graudu, kas ir diezgan pazīstama Latvijas vizāžiste jau 10 gadus. Ļoti bieži Ditu iespējams redzēt raidījumā "Ievas pārvērtības", kā arī citos raidījumos.
2017-02-25

Es, Ikšķiles vidusskolas 11. klases skolniece Marika Āboliņa, ēnu dienā iepazinos ar pediatra profesiju Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā.
2017-02-22

7.a klase Ēnu dienā viesojās SIA Peslaks Metālapstrāde.
2017-02-21

Mēs- 6.a klase- 15. februārī devāmies ekskursijā. Sākumā apmeklējām "Ādažu čipšus''. Tur mums nedaudz izrādīja pašu ražotni un pastāstīja par ''Ādažu čipšu'' vēsturi. Skatījāmies prezentāciju par viņu produktiem, pārrunājām veselīgas ēšanas paradumus,analizējām uztura piramīdu,bet, protams, visinteresantāk bija veidot čipšus pašu rokām un tos degustēt.
2017-02-21

Es, Ikšķiles vidusskolas 7.c klases skoniece Leticija Priedite ēnu dienā iepazinos ar reklāmu veidošanas profesiju Tele2.Ēnu dienā es biju aizbraukusi uz “Tele2”, kur vēroju procesu kā veido reklāmas. Vispirms es iepazinos tuvāk ar “Tele2” uzņēmumu lekcijas veidā. Lekciju klausoties es guvu nedaudz iespaidu tajā jomā, par kuru biju pieteikusies. Pēc lekcijas cilvēki, kas bija pieteikušies pie tā paša ēnojamā puiša, pie kura es biju, devās uz telpu, kur mēs ieguvām zināšanas par savu izvēlēto jomu.
2017-02-20

Ikšķiles vidusskolas 7.c klases skonieki ēnu dienā iepazinās ar filiāļu vadītāja kā arī mehāniķa profesiju SIA ‘’Stats’’.
2017-02-20

Es, Ikšķiles vidusskolas 7.c klases skoniece Signe Liniņa ēnu dienā iepazinos ar skaistumkopšanas speciālista profesiju D.Ģēģeres saloniņš. Ēnu dienā man veicās labi. Es biju skaistumkopšanas salonā D.Ģēģeres saloniņš. Mēs varējām iepazīties gan ar dažādiem skaistumkopšanas darbiem, gan ar salona menedžeres pienākumiem.
2017-02-20

Es, Aleksandra Ivoņina, Ēnu dienā apmeklēju A S"Drogas" biroju, kur ēnoju personāla un komunikācijas direktoru. Ēnu devēja pastastīja par uzņēmuma vēsturi, tirdzniecības organizāciju, uzņemuma hierarhiju, personāla vadītāja darba specifiku. Iepazinos ar uzņēmuma apbalvojumiem, veidotiem projektiem.
2017-02-20

Es, Roberts Kalējs 11.kl skolnieks, ēnu dienā iepazinos ar Fotogrāfa/laboranta profesiju "Fototelpa". Ēnu dienā apguvu un izpratu kā tiek veidotas un attīstītas fotofilmiņas klientiem. Vēroju un mācijos kā pareizi un profesionāli tiek sagatavots darba galds ar piederumiem, kādā veidā attin fotofilmu, kā no filmas attēlu uzliek uz fotopapīra un ar ķīmisku reakciju liek fotopapīram reaģēt veidojot attēlu no fotofilmiņas.