Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

2019-05-08
 

Š.g. saulainā 8.maija rītā 2.c klase kopā ar klases audzinātāju Lauru Salnāju un skolotāju Anitu Siliņu projekta "Latvijas skolas soma ietvaros" devās mācību ekskursijā uz Motormuzeju Rīgā.

Skolēni priecīgi sakāpa autobusā un devās ceļā. Pēc krietnas pusstundas autobuss pieripoja  pie muzeja. Pirms muzeja apmeklējuma visi kārtīgi izkustināja kājas rotaļu laukumā, kurā tika spēlētas dažādas spēles.

Gids Kristaps aicināja skolēnus ieiet muzejā. Kristapa stāstījums par automobiļu vēsturi bija interesants, 2.c klases skolēniem saprotams. Izglītojamie  uzzināja daudz interesantu faktu par vieglajām automašīnām, autobusiem, ugunsdzēsēju mašīnām, sporta auto u.c. Gids Kristaps spēja atbildēt uz nebeidzamiem skolēnu jautājumiem. Muzejs skolēnus pārsteidza ar jaunākajām tehnoloģijām, interesantajām īsfilmiņām par auto vēsturi.

Skolēni priecīgi brauca mājup, jo katram bija kāds atklājums par auto vēsturi un būvi.