2019-02-27

Š.g. 27. februārī 8.c klase apmeklēja izglītojoši interaktīvo nodarbību “Rāpuļi, to attīstība” Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā.
2019-02-22

Ikšķiles vidusskolā no 21. – 25. janvārim norisinājās Matemātikas nedēļa. Skolas matemātikas olimpiādes veiksmīgākie dalībnieki saņēma īpašu dāvanu – ekskursiju uz zinātnes centu AHHAA, Tartu. Katru sākumskolas klasi ekskursijā pārstāvēja viens, divi vai trīs skolēni. Kopā ar bērniem ekskursijā devas arī mūsu skolas pavadošie pedagogi.
2018-12-21

Pulciņā "Rokdarbu lāde" tāpat kā iepriekšējos mēnešos, bērni atkal čakli pastrādājuši apgūstot iemaņas, kā no papīra izveidot dažādas jaunas formas un figūras.
2018-11-30

Novembris "Rokdarbu lādē" pagājis čakli strādājot. Pulciņa vadītāja Ināra Auziņa šajā mēnesī kopā ar skolēniem pievērsusies galvenajiem novembra notikumiem - Mārtiņdienai un Latvijas simtgadei, kā arī paspējusi ar bērniem jau sākt gatavoties decembrim, veidojot sniegpārsliņas un sniegavīrus.
2018-11-01

Viens no pulciņiem, kas darbojas mūsu skolā ESF projekta ietvaros (SAM 8.3.2. "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001.) ir "Rokdarbu lāde", kuru vada Ināra Auziņa.
2018-10-04

4.oktobrī tiek atzīmēta starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena. Lai arī Ikšķiles vidusskolas skolēni pamanītu šo dienu, nedēļas garumā Dabaszinību un inženierzinātņu metodiskā komisija rīkoja vairākas aktivitātes.
2018-09-26

26.septembrī ESF projekta ietvaros 40 Ikšķiles vidusskolas skolēni devās mācību braucienā izpētīt zinātnes ceļus Ventspilī.
2018-09-22

Ikšķiles vidusskolas skolēnu grupa 22. septembrī aktīvi piedalījās Piekrastes Tīrradē - iniciatīvā, kuras laikā kopīgiem spēkiem tika sakopta Baltijas jūras piekraste.