2019-12-18

17. un 18. decembrī Ikšķiles vidusskolas 4. klašu skolēni tikās ar biedrības “Pacelt Pasauli” lektori Ligitu Milleri nodarbībā par mērķu plānošanu “Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?”. Programmas mērķis ir palīdzēt skolu mazo klašu skolēniem domāt jau šobrīd, ko viņiem patiktu darīt nākotnē un uzzīmēt to pēc Mērķu plānošanas metodikas.
2019-12-17

Šajā mācību gadā būtiski papildināta Ikšķiles vidusskolas mājaslapā sadaļa KARJERA. Karjeras sadaļā ir pieejama ne tikai aktuālā informācija par karjeras aktivitātēm skolā, bet arī dažāda satura infografikas, piemēram, par to kā plānot karjeru, kā izvēlēties izglītības iestādi u.c.
2019-11-08

Piektdien, 8. novembrī, Ikšķiles vidusskolas sākumskolā bija liela rosība, jo notika ikgadējais Mārtiņdienas gadatirgus. Kā jau pienākas, piedāvājums bija bagātīgs - Mārtiņos taču ir novākta raža, ko nesusi vasara un rudens. Tajā kā ik gadu tieši ceturto klašu skolēni piedāvāja tirgus apmeklētājiem gan rudens veltes (dzērveņu un upeņu sulas, ābolus, sukādes), gan kopā ar vecākiem pagatavotos kārumus (tortes, kēksi, cepumi, saldās maizītes, bulciņas...), gan dažādas pašgatavotas lietas, piemēram, lavandas miega peles, grāmatzīmes utt.
2019-05-20

Saulainā 20.maija rītā 2.c klase kopā ar klases audzinātāju Lauru Salnāju devās iepazīties ar bitenieka profesiju. Mārča mamma Iveta, kura nodarbojas ar biškopību, mums laipni izstāstīja un parādīja kā iegūst medu.
2019-04-30

30. aprīlī 3.b, 3.a un 4.b klasēs viesojās Kristiānas mamma, lai pastāstītu par medicīnas māsu profesiju.
2019-04-29

29.aprīlī klases stundā pie 2.c klases viesojās grāmatas "Plastmasas huligāni" autore Agnese Vanaga
2019-04-18

18.aprīlī 2.d un 4.b klasēs viesojās Dārtas un Jurģa mamma, lai pastāstītu par mākslinieka profesiju un darbu izstāžu zālē “Arsenāls.”
2019-03-29

29.martā Rīgas Ekonomikas augstskolas jeb Stokholmas Ekonomikas augstskolas studenti viesojās Ikšķiles vidusskolā pie 11. un 12.klases skolēniem, lai pastāstītu par savu augstskolu un tās piedāvātajām studiju iespējām.
2019-03-20

20. martā 4.c un 4.b klases skolēni viesojās Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.
2019-03-08

8.martā 3.e un 4.b.klasēs notika tikšanās ar Latvijas folkloras krātuves darbinieku, folkloras pētnieku Dr. philol. Gunti Pakalnu.
Arhīvs: