2019-10-14

Šogad Ikšķiles vidusskolas skolēnu pašpārvaldei tika ievēlēts jauns prezidents. Par paveikto piedāvājam interviju ar bijušo pašpārvaldes prezidenti Undīni Zirni.
2019-02-11

Starpbrīžos gaiteņos neviļus paskatoties uz skolas biedru apaviem, ievēroju, ka lielākoties staigāšanai ikdienā cieņā ir dažādi sporta apavi. Tas man mudināja veikt nelielu izpēti, kuru zīmolu apavi Ikšķiles vidusskolā ir visiecienītākie.
2018-12-17

Rit pēdējā nedēļa pirms Ziemassvētkiem, un pavisam drīz mēs aizdegsim pēdējo, ceturto svecīti, Andenta vainagā. Šķiet, ka šis ir laiks, kad cilvēki, paši to nemanot, kļūst labsirdīgāki, dāsnāki, labāki un atvērtāki labiem darbiem un labiem vārdiem.
2018-12-14

Hei, hei! Visi lielie un mazie Ikšķiles vidusskolā! Aizsākam jaunu rakstu sēriju! Ikvienam ir iespēja brīvi izteikt savu viedokli par visdažādākajām lietām, notikumiem vai faktiem! Neklusē, ja vēlies paust kādu savu ideju, viedokli vai ierosinājumu! Šis ir īstais laiks.
2018-12-14

Vecāki - cilvēki, kam jau kopš bērnības ir liela nozīme mūsu dzīvē. Viņi noteica mūsu attīstību līdz 5 gadu vecumam un ietekmē mūsu raksturu vēl joprojām. Tas ir arī iemesls, kāpēc bieži bērna uzvedība, tās nepilnības tiek noveltas uz vecākiem. Tas ir kā attaisnojums nenoteiktam emocionālajam stāvoklim. Ja ģimenē valda savstarpēja agresija, nesaprašanās, tad bērns no tā ietekmējas, un tas var izpausties vēlāk arī viņa privātajā dzīvē.