2020-05-20

Ikšķiles vidusskola, vidējās izglītības piedāvājuma nodrošināšanā, sadarbosies ar Rīgas Tehnisko universitāti. Ikšķiles novada pašvaldības pārstāvji un Ikšķiles vidusskolas vadības komanda šodien uzsāka sarunas par nodoma līguma slēgšanu ar Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvjiem. Nodoma līgums paredzēs iespēju turpmāk vidusskolā  (12. klasē) apgūt padziļinātos fizikas un ķīmijas kursus Rīgas Tehniskajā universitātē, izmantojot universitātes tehniskos resursus un mācībspēkus. Mūsu skolēni iegūs ne tikai izcilu izglītību, bet arī augstāku konkurētspēju iestājai Rīgas Tehniskajā universitātē un citās augstākajās izglītības iestādēs. Skolēniem būs iespēja, saistībā ar šiem padziļinātajiem kursiem, izstrādāt arī projekta darbu starpdisciplinārajā kursā.

Ikvienam 9.klašu absolventam, stājoties Ikšķiles vidusskolas 10.klasē, būs iespēja uzsākt konkurētspējīgas izglītības apguvi.