2020-06-11

"Skola, no tevis ēnas laikam bēg, jo tu esi viena no gaišākajām celtnēm, vienalga – jauna vai veca, divu vai vairākstāvu, kalnā vai līdzenumā, nostūrī vai liela ceļa malā! Tevī ir sākums cilvēka lielajai gara gaitai. Zvana apdziedātas, virknējas stunda pie stundas no pirmās klases pirmā skolas rīta līdz izlaiduma vakaram. Un katra kaut ko dod mūža augošajam kokam."

(A.Ķirškalne)

1.septembrī, kā katru gadu, skola vērs savas durvis pirmklasniekiem.

Lai būtu vieglāk sagatavoties skolas gaitu uzsākšanai, sākumskolas skolotāji ir sagatavojuši informāciju topošo skolēnu vecākiem un skolēniem.

Direktores vietniece izglītibas jomā 1.-4.klasēm Solvita Zirne ir sagatavojusi  informāciju par skolas gaitas uzsākšanām Ikšķiles vidusskolas 1.klasē, ar to Jūs variet iepazīties šeit.

Buklets par nepieciešamo uzsākot skolas gaitas apskatāms šeit.

Ar prezentāciju par nepieciešamo sportam var iepazīties šeit.

Pirmo klašu skolotāju sveiciens topošajiem pirmklasniekiem skatāms šeit.

11.06. klašu audzinātājas ar vecākiem sazināsies individuāli, lai informētu par to, kurā klasē skolēns mācīsies.