2019-01-21

Mūsu skolā atkal notiks starptautisks angļu valodas konkurss "Hippo", kurā var piedalīties skolēni vecumā no 9 - 19 gadiem. Skolēni, kuri pieteikušies konkursam, tiek sadalīti 5 līmeņos: 1. grupā 2007. - 2008. gadā dzimušie skolēni; 2. grupā 2006. gadā dzimušie; 3. grupā 2004. - 2005. gadā dzimušie; 4. grupā 2002. - 2003. gadā dzimušie; 5. grupā 2000. - 2001. gadā dzimušie. Ir iespēja piedalīties arī jaunākiem bērniem, kurus dalībai izvirzīs angļu valodas skolotāji. Šie bērni tiks iekļauti atsevišķā HIPPO sākumgrupā.

Konkurss norisināsies vairākās kārtās:

1) pirmā kārta, mūsu skolā – 23. februārī, piedalās visi, kuri pieteikušies, kārta sastāv no lasīšanas (30 min.) un klausīšanās (30 min.) testa.

2) otrā kārta 29. vai 30. martā, norises vietu ietekmēs tas, kuras skolas skolēni visvairāk iekļuvuši otrajā kārtā, piedalās top 10% no Latvijas zonas šī gada konkursantiem, kārta sastāv no rakstīšanas (30 jaut.) un lasīšanas (40 jaut.) testa. Rakstu darbam būs izšķiroša nozīme tikai tajā gadījumā, ja būs konkursanti ar vienādiem rezultātiem testa daļā.

3) savukārt 68 skolēniem ar labākajiem rezultātiem otrajā kārtā, izvērtējot kopējos konkursantu rezultātus arī no pārējām dalībvalstīm, ir iespēja doties uz Lido di Jesolo (pie Venēcijās, Itālijā), kur norisināsies konkursa trešā kārta 11. un 12. maijā. Tur konkursanti piedalīsies Pearson JETSET eksāmenos, kuros tiks testētas visas 4 valodas apguves prasmes. Konkursa organizatori atmaksās dzīvošanas un daļēji ēšanas izdevumus).

Dalības maksa konkursam par vienu dalībnieku ir 5 EUR.

Skola dalības maksu apmaksā tiem skolēniem (sākot no 5. klases), kuriem angļu valodā šī mācību gada 1.semestrī vērtējums liecībā bija 10 balles.

Skolas angļu valodas skolotāji ļoti priecātos, ja no mūsu skolas konkursā piedalītos arī citi bērni, jo tā ir iespēja uzkrāt papildus pieredzi gan valodas apguvei, gan dzīvei, taču šajā gadījumā dalības maksa būtu jāsedz pašiem. Lēmums par piedalīšanos konkursā ir brīvprātīgs, arī tiem skolēniem, kuriem dalības maksu sedz skola!

Ja vēlies izmēģināt savus spēkus šajā konkursā un Tavi vecāki Tavu vēlmi atbalsta, tad paziņo to līdz otrdienai - 29.01.2019. angļu valodas skolotājai Anitai Brūmelei 010.kabinetā:

1) skolēni, kuriem pirmā semestra vērtējums angļu valodā ir 10 balles, piesakās pie skolotājas Anitas Brūmeles 010. kabinetā (noteikti pasakot savu dzimšanas datumu, mēnesi, gadu un klasi) un apstiprina, ka vēlas konkursā piedalīties!!! Tikai tad skolēns tiek reģistrēts dalībai Hippo konkursā!!!

2) skolēni, kuriem pirmā semestra vērtējums angļu valodā ir zemāks par 10 ballēm, bet kuriem ir vēlme konkursā piedalīties, ko atbalsta arī vecāki, piesakās pie skolotājas Anitas Brūmeles 010. kabinetā un atnes 5 EUR dalības maksu (noteikti pasakot savu dzimšanas datumu, mēnesi, gadu un klasi). Tad skolēns tiek reģistrēts dalībai Hippo konkursā.

Vairāk informācijas par konkursa noteikumiem HIPPO konkursa mājaslapā http://www.hippo-competition.org/

Ludzu ņemt vērā, ka lēmums par dalību konkursā ir brīvprātīgs. Ja rodas jautājumi, lūdzu kontaktējieties ar angļu valodas skolotāju Anitu Brūmeli.