Klusi klusi, lai krīt sniegi,
Lai tos nejauc aukstie vēji,
Un pie katras sveču liesmas
Sirds ar prieku, laimi tiekas.

Sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks...

Ogres novada skolēnu kartes

Jaunas Ikšķiles vidusskolas e-kartes šogad vairāk netiks izsniegtas.

No 2021.gada 1.februāra ēdnīcā e-kartes vairs netiek pieņemtas, bet var norēķināties ar jebkuru bankas karti, skaidro naudu un Ogres novada skolēnu karti.

Taču ir iespēja pieteikties Ogres novada skolēnu kartēm: https://www.epakalpojumi.lv/Services/CARDO/Application.aspx

Ogres novada skolēna karte pirmreizēji bez maksas tiek izsniegta visiem skolēniem, kuri iegūst izglītību Pašvaldības vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības iestādēs.

Ja karte pazaudēta, jāzvana uz šo numuru: 65035933, tur tiks paskaidrots, kā rīkoties tālāk.

Ogres novada skolēnu kartēm ir iespēja tikt piesaistītām Mobilly maciņam. Par iespējām vairāk lasiet šeit.

Ja vecāks vēlas saņemt naudu, kas atlikusi skolēna e-kartē, ir jāaizpilda iesniegums un parakstīts un noskanēts (der arī elektroniski parakstīts) jānosūta uz e-pastu  gramatvedība@balticrest.com

Neskaidrību gadījumā par iepriekš lietotajām e-kartēm, lūgums rakstīt uz e-pastu ekarte.ikskilesvsk@daily.lv .