2015-11-20

Ikšķiles vidusskolas audzēkņu vecāki! Ikšķiles sabiedrība!

Gandrīz vienbalsīga Skolas padomes darba grupas vārdā vēlamies izteikt  atbalstu LIZDA plānotajam vienas dienas brīdinājuma streikam 27.novembrī, kuram nolēmusi pievienoties arī Ikšķiles vidusskola.
Saprotot, ka tas radīs neērtības zināmai vecāku daļai, lūdzam izpratni esošajā situācijā. Ir pienācis brīdis, kad nepietiek tikai ar runām, kuras netiek sadzirdētas, operatīvi nemeklējot un nepiedāvājot problēmu risinājumus izglītības nozarē, bet ir jāpievērš valsts un sabiedrības uzmanība ar aktīvu rīcību.
Ir jāsaprot, ka ierosinātās izmaiņas skolotāju darba samaksas projektā ir viens no galvenajiem iemesliem, kas rosinājis pedagogu neapmierinātību. Lai arī pagaidām ieviešana ir uz laiku apturēta, nav garantijas, ka mainītais modelis tiks uzlabots un piedāvās ko vairāk, kā tikai naudas līdzekļu pārdali un to noņemšanu lielajām skolām.  Piedaloties šajā streikā, izglītības sistēmas darbinieki vēlas vēlreiz uzsvērt, ka ir nepieciešamas pārmaiņas un virzība uz progresu, taču jāņem vērā, ka šīs pārmaiņas nedrīkst pasliktināt esošo situāciju.
Vairāk detalizēta informācija pieejama skolas mājas lapā direktora sagatavotajā rakstā, sk. http://www.ikskilesvidusskola.lv/menu/62/1/aktuali/1/381/kapec-soreiz-esam-par-streiku
Gribētos izteikt cerību, ka šis streiks sasniegs cerēto un dos rezultātu!

Lai izdodas!

Skolas padomes priekšsēdētāja