Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

2015-05-30
 
ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās sadarbības projekta „A Piece of the European Puzzle” ietvaros no 19.-22. martam Ikšķiles vidusskolas skolotāji un skolēni piedalījās pieredzes apmaiņas braucienā Francijā, kurš bija arī projekta noslēguma pasākums.
2015-05-01
 
Aprīļa beigās starptautiskais projekts Comenius „Eiropas puzles gabaliņš“ veda Ikšķiles vidusskolas 6.b klases skolēnus Aleksandru Ivoņinu, Paulu Lūciju Lejiņu, Emīlu Andreju Johansenu, 7.a kl. skolnieci Samantu Blekti, 9.a kl. skolnieci Katrīnu Celesti, kā arī sklotājas Anitu Brūmeli (projekta vadītāja), Zani Bēķi, Ingūnu Bērziņu, Aldu Bigaču un Elitu Serafimoviču Itālijas virzienā - uz pilsētu Latinu Lacio reģionā, kur projekta dalībniekus uzņēma Dž. Džuliano vispārizglītojošā skola. Šī skola trīs dienu garumā bija sagatavojusi izzinošu, sadarbību un sadraudzību veicinošu programmu visu projektā iesaistīto valstu – Latvijas, Turcijas, Čehijas, Polijas, Francijas un Itālijas – skolēniem.
2015-04-02
 
ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās sadarbības projekta „A Piece of the European Puzzle” ietvaros no 26.-29. martam Ikšķiles vidusskolas skolotāji un skolēni piedalījās pieredzes apmaiņas braucienā uz Poliju.
2014-10-20
 
ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās sadarbības projekta „A Piece of the European Puzzle” ietvaros Ikšķiles vidusskolas angļu valodas skolotājas un skolēni no 2014.gada 13. līdz 16. oktobrim devās skolu sadraudzības vizītē uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu, kur viesojās skolotāji un skolēni ne tikai no Latvijas, bet arī no citām dalībvalstīm- Polijas, Itālijas, Spānijas, Turcijas, Francijas – un kurus viesmīlīgi uzņēma, ar savas valsts kultūru un tradīcijām iepazīstināja šoreiz čehu skolas skolēni un skolotāji.
2014-06-03
 
Šogad Ikšķiles vidusskolas skolotāji un skolēni turpinās darbu ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās sadarbības projektā „Eiropas puzles gabaliņš” (A piece of the European puzzle). Projekts ilgs 2 gadus.
2014-05-14
 
ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās sadarbības projekta „Eiropas puzles gabaliņš” (A Piece of the European Puzzle) ietvaros Ikšķiles vidusskolas direktora vietnieces Līga Strauss, Ingūna Bērziņa un angļu valodas skolotājas Anita Brūmele, Ilze Ļeonova, kā arī Ikšķiles vidusskolas 5. klases skolnieces Linda un Kristiāna, un 6. klases skolnieces Katrīna, Dita un Anete no 8. - 12. aprīlim devās kārtējā projekta vizītē uz Turcijas pilsētu Jalovu(Yalova). Jalova atrodas netālu no Turcijas skaistākās pilsētas Stambulas. Vizītes mērķis bija iepazīstināt projekta dalībniekus ar tautas dziesmām, dejām un tradicionālajām spēlēm, kā arī vienoties par Latvijas vizītes mērķi un uzdevumiem.
2013-12-10
 
ES Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas skolu daudzpusējās partnerības projekta „ Eiropas kultūras puzles gabaliņš”( A Piece of the European Puzzle) ietvaros Ikšķiles vidusskolas angļu valodas skolotājas Anita Brūmele un Ilze Ļeonova laikā no 6.-11. oktobrim devās projekta sagatavošanās vizītē uz partneru skolu Clermont Ferrand, Francijā. Projektā kopumā piedalās sešas skolas no sešām dažādām Eiropas valstīm – Latvijas, Polijas, Čehijas, Francijas, Itālijas un Turcijas .