Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

2018-02-27
 

Es, Ikšķiles vidusskolas 8.c klases skonieks Patriks Kļaviņš ēnu dienā iepazinos ar Tirdzniecības Direktora profesiju SIA ‘’Lic Gotus’’.

 

Ēnu dienā es devos ēnot Tirdzniecības vadītāju SIA ‘’Lic Gotus’’. No sākuma mēs devāmies uz galveno ēku, tur mēs iepazināmies ar SIA ‘’Lic Gotus’’ darbiniekiem, ar to ko viņi katrs dara un kādu devumu viņi sniedz. Kad bijām iepazinuši darbiniekus, mūs iepazīstināja ar Tirdzniecības direktora darbu. Es iemācījos, ka šis darbs nav iespējams bez zināšanām par datoru, bez prasmēm lietot izklājlapas. Būtiska šī darba sastāvdaļa ir laba komunikācija ar cilvēkiem, spēja vadīt, izvirzīt mērķus un tos arī sasniegt.

Kad mēs bijām iepazinušies ar darbu ofisā, mums parādīja noliktavu un darbnīcu un iepazīstināja ar tur strādājošajiem un dažādām precēm, noliktavas tehniku. Mēs redzējām arī ‘’DeWalt’’ demo busu, kurā atradās dažādi instrumenti un rīki, no zāģiem līdz akumulatora urbjmašīnām (kā arī pastāstīja par to darbības principiem un pielietojumu).

Pēc tam mēs devāmies uz ‘’Lic Gotus’’ veikalu, kur redzējām plašāku produktu klāstu, iepazināmies ar tur strādājošajiem darbiniekiem.

Kad bijām apskatījuši veikalu, mēs ieturējām maltīti un pēctam devāmies atpakaļ uz ofisu, kur mēs paši izmēģinājām, kā tas ir strādāt par tirdzniecības direktoru un darboties ar katalogiem.