Vietnes karte
Saites

Mēs sociālajos tīklos

Jautājumiem, ierosinājumiem, komentāriem...

2020-09-01
 

Skolēnu autobusu kustības saraksts 2020./2021.mācību gada 1.septembrī – Zinību dienā

Pietura

Laiks

Maršruts Nr. 1

“Jesperi – Ikšķile”

(pelēks autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

 

1.reiss

2.reiss

Līvciema iela

8.40

10:25

Jesperi

9:00

10:45

Saulkalne

9:10

10:55

Ikšķiles vidusskola

9:15

11:00

Meidrops

9:20

11:05

Elkšņi

9:28

11:13

VIADA

9:33

11:18

Elkšņi (Pietura)

9:38

11:23

Ikšķiles vidusskola

9:43

11:28

Maršruts Nr. 2

“Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile”

(pelēkais autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

 

1.reiss

2.reiss

Ikšķiles vidusskola

11:30

13:30

Maršruts Nr.3 

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

 

1.reiss

2.reiss

Ikšķiles vidusskola

8:30

10:40

Meimuri

8:45

10:45

Ceplīši

8:50

10:50

Krustojums- Tīnūžu sākumskola

8:55

10:55

Dobelnieki

9:05

11:05

Pikalne

9:10

11:10

Circle K

9:25

11:25

Ikšķiles vidusskola

9:35

11:35

Maršruts Nr.4

 “Ikšķile – Luņģi – Meimuru virziens”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

 

1.reiss

2.reiss

Ikšķiles vidusskola

11:35

13:30

 

 

 

 

 

 

Maršruts Nr.5

(balts autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

Dīriņi

7:10

Spulgas

7:15

Turkalne

7:20

Ievu krasti

7:25

Upītes

7:40

Kranciema krustojums

7:45

Kalnāji

7.50

Tīnūžu sākumskola

8:00

Jumuči

8:05

Jasmīni, Kalnatruči

8:10

Dobelnieki

8:20

Zīlmaņi

8:25

Ceplīši

8:30

Tīnūžu sākumskola

8:40

Maršruts Nr.6

 No Tīnūžu sākumskolas

(balts autobuss, šoferis  Andris mob. 29223920)

Tīnūžu sākumskola

10:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Autobusa kustības grafika precizitāte +/- 3.min