2020-10-27

No šodienas, 27.oktobra, uz laika periodu, kurā Covid 19 infekcijas izplatības dēļ noteikti ierobežojumi interešu izglītības darba un pagarinātās dienas grupas darba pilnvērtīgai organizēšanai ir papildināts skolēnu autobusu kursēšanas grafiks ar maršrutu Nr.8, lai sākumklašu skolēni, varētu nokļūt mājās. Autobuss kursēs maršrutā "Ikšķiles - Luņģi - Tīnūži- Raņķi - Dīriņi" ( nekursēs uz Saulkalni). No Ikšķiles vidusskolas autobus izbrauc 13.00. Pie Tīnūžu sākumskolas autobuss būs aptuveni ap plkst 13.10 (tas atkarīgs no tā, cik bērnu būs jāizsēdina pa ceļam), ja autobuss ir nedaudz vēlāk, lūgums pagaidīt, izrunāt ar šoferi, (pēc pirmajām maršruta dienām jau būs precīzāk zināms laiks).

Pēc valstī noteikto ierobežojumu atcelšanas  autobusa kustība maršrutā Nr.8 tiks pārtraukta.

Saraksts sadaļā autobusu saraksts.