2018-03-23

Kā jau iepriekš informējām, Ikšķiles vidusskolā ēdināšanas pakalpojumus no 26.marta pārņem SIA "Baltic Restaurants Latvia" .

Lai bērni varētu norēķināties ar e-kartēm, nauda jāskaita uz jaunu bankas kontu, kas izveidots speciāli Ikšķiles vidusskolas audzēkņu e-karšu apkalpošanai.

Rekvizīti maksājuma veikšanai:

Saņēmējs: Baltic Restaurants Latvia SIA

Reģistrācijas numurs: 40003556833

Konts: LV68 HABA 0551 0444 288 67, Swedbank AS

Maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda sekojoša informācija:

bērna vārds uzvārds;

bērna personas kods;

informācija: ēdnīcas kartes papildināšana.

(Tiem, kas veiks pārskaitījumus no Swedbank kontiem, ērtībai ir izveidots bankas definētais maksājums).

!!! Lai sistēma atpazītu informāciju, lūdzu to ievadīt bez pieturzīmēm (komatiem, punktiem) un papildus atstarpēm personas kodā.

Piemēram: VĀRDS UZVĀRDS 010101-01010  ĒDNĪCAS KARTES PAPILDINĀŠANA

Bērnu e-karšu konta atlikumi ir pārskaitīti uz augstāk norādīto kontu un no pirmdienas bērni var turpināt lietot e-kartes kā līdz šim. Lūdzu Jūsu sapratni, ja pirmajās dienās sistēma neies pavisam raiti, jo šim ēdinātājam tā ir jauna pieredze.

Ja esat pārskaitījuši naudu e-kartes papildināšanai uz iepriekšējo domes kontu pēc 22.marta, tā Jums tiks atskaitīta atpakaļ!

Kā ierasts, aktuālā informācija par e-kartēm tiks atspoguļota skolas mājas lapā sadaļā E-KARTE: http://ikskilesvidusskola.lv/menu/201/9/e-karte