2013-03-14

Pirms vairākiem gadiem mūsu skolā darbību uzsāka vecāku, skolotāju  un skolēnu „ Dzīves skoliņa”, kurā   tikāmies un neformālā gaisotnē pārrunājām, diskutējām par dažādām tēmām.  Šobrīd „ Dzīves skolas”  apmešanas vieta ir vecās Elkšņu skolas telpās pie Daugavas.

Uzņēmīgi cilvēki ir iekārtojuši ļoti mājīgas telpas, kurās ikviena klase var ierasties, arī kopā ar vecākiem,  spēlēt galda spēlēs, gatavot ēst, klausīties mūziku, sakārtotā vidē atpūsties, parunāties.

Mēs, Ikšķiles vidusskolas pašpārvalde, aicinām šī gada labdarības akcijā palīdzēt „ Dzīves skolai”, vācot ikdienā noderīgas lietas, ko paši pēc tam varētu izmantot, viesojoties tur.

*Dzija, diegi, no kuriem varētu apšūt spilvenus, veidot rokdarbus

*Drēbes gabali, audumu atgriezumi

*Papīra dvieļi

*WC papīrs

*Šķidrie roku mazgājamie līdzekļi

*Trauku mazgājamie līdzekļi, švammītes, trauku lupatiņas

*Miskastes maisi

* Tēja

*Cukurs, medus

Dzīves skoliņa aicinās mūs arī uz Lielo talku...un mēs gribētu tajā ierasties ar  jūsu  saziedotajām lietām. Paldies!

Gaidīsim  līdz 18.aprīlim 006.kabinetā, lai Lielās talkas dienā- 20.aprīlī visu nogādātu Dzīves skolai.

Skolēnu pašpārvalde