2020-05-12

Ikšķiles vidusskola (reģ.nr. 4313900190) aicina pieteikties kandidātus uz speciālās izglītības pedagoga, sociālā pedagoga, ķīmijas, fizikas un matemātikas skolotāju vakancēm.
2020-05-11

Tā kā šogad ierastajā skolas darba gaitā ārkārtas stāvoklis ir ieviesis savas izmaiņas, tad, diemžēl, ir pieņemts lēmums atcelt vecāku balvas konkursu.
2020-05-06

Fonds “Sibīrijas bērni” aicina skolēnus un jauniešus līdz š.g. 17.maijam iesūtīt darbus sacerējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944” un zīmējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949”.
2020-04-30

Šajā visiem tik sarežģītajā, trauksmes un pārdomu pilnajā laikā “BILŽU BIROJS” aicina saglabāt možu garu, nedaudz "izkrāsot" savu ikdienu, piedaloties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!” un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla “BILDES 2020” neklātienes dalībnieku.
2020-04-28

Gatavošanās posms 2019./2020. mācību gada eksāmeniem var būt īpaši satraucošs, jo vēl ir daudz neatbildētu jautājumu un neskaidrību par pārbaudījumu norisi un formu. Lai atbalstītu skolēnus šajā sarežģītajā laikā, uzdevumi.lv komanda ir sagatavojusi ieteikumus, kā izmantot Uzdevumi.lv un tā sniegtās iespējas, gatavojoties eksāmeniem.
2020-04-28

Ir pagājis jau vairāk kā mēnesis, kopš strādājam attālinātā mācību procesa režīmā. Šis laiks mums iemācījis daudz: sākot ar jaunu iemaņu apgūšanu, meklējot iespējas skolēniem sniegt zināšanas virtuālajā vidē, pilnveidojot digitālās prasmes, līdz pat efektīvāko veidu atrašanai atgriezeniskās saites nodrošināšanai. Ņemot vērā, ka izglītības reforma kā reiz ir vērsta uz pašvadītu mācību procesu, šis ir labs laiks saprast, cik gatavi tam esam.
2020-04-21

Šajā laikā, kad daudz kas notiek attālināti, Ikšķiles Veselības veicināšanas centra audiologopēde Madara Ungere ir sagatavojuši materiālus vecākiem un viņu bērniem par mācīšanos un darbošanos mājās.
2020-04-15

Ikvienai ģimenei valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas periodā ir jāspēj pielāgoties jauniem apstākļiem. Ģimenei ir izaicinājums sniegt atbalstu bērniem attālinātā mācību procesa sekmīgai norisei, pilnvērtīgi nodarbināt pirmsskolas vecuma bērnus, paralēli plānojot savas darba gaitas, turklāt, vel visu savienojot ar ikdienas mājas pienākumiem un pilnvērtīgu uztura nodrošināšanu ģimenei.
2020-04-09

Ieteikumi, kā pusaudžiem tikt galā ar trauksmi un bailēm COVID-19 laikā.
2020-04-08

Ikšķiles novada dome 8. aprīļa ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu sniegt ēdināšanas atbalstu daudzbērnu, trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērniem.
Arhīvs: