Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Pedagogi

Ikšķiles vidusskolā 2021./2022. mācību gadā strādā  jau 100 pedagogi (tai skaitā interešu izglītības pedagogi)

Sākumskolas pedagogi

Sandra Tilta,  Sintija Mauriņa, Ieva Radziņa-Sproģe, Dina Muceniece, Aija Katkovska, Daiga Kiršholce, Kristīne Garklāva, Laura Salnāja, Zane Hartmane, Santa Kamša, Ruta Rudzīte,  Inga  Barce,  Inga Leizandere, Sanda Skujiņa, Gita Aleksandroviča, Edīte Eglīte, Madara Ločmele, Sanita Tauriņa, Agita Dembovska, Kitija Pūpola, Anita Siliņa, Velga Pujāte (pedagoga palīgs), Elita Šteinberga (pedagoga palīgs), Anna Nikoleta Rudovska (pedagoga palīgs), Anete Adamoviča (pedagoga palīgs)

Latviešu valodas pedagogi

Zane Bēķe, Ginta Silkalne, Sanda Ziemele-Miezīte, Gunta Grejere, Kristīne Bezzubova, Ieva Rasima, Velta Rulle

Angļu valodas pedagogi

Anita Brūmele, Ilze Ļeonova, Aija Jakovļeva, Inese Lubecka,  Inese Barone, Marta Žagare, Agnese Circene, Mārīte Marta Vizbule, Una Plauka

Krievu un vācu valodas pedagogi

Elza Daukšte, Svetlana Rudzinkova, Svetlana Eihenbauma, Irina Audere-Auderiņa, Svetlana Žarkovska, Grineta Kimmele (vācu val.)

Matemātikas pedagogi

Tatjana Kaskeviča, Inga Kumeliņa, Vineta Mičāne, Inese Ābele, Ilze Krastiņa, Svetlana Žarkovska, Ineta Seile, Anete Ābelīte, Vija Paisuma, Solvita Zirne (sākumskola), Nelija Stauža (pedagoga palīgs)

Eksakto mācību priekšmetu pedagogi

Virgīnija Birkmane (ķīmija), Vilmārs Zeme (fizika), Linda Titoviča (dabaszinības), Didzis Avišāns (mehatronika), Marta Zedina (bioloģija un ķīmija), Līga Kuriļenko (dabaszinības)