Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

VECĀKIEM

Par bērnu uzņemšanu Ikšķiles vidusskolas 1.klasē 2021./2022.m.g.

Ikšķiles vidusskolā bērnu pieteikšana uzņemšanai 1.klasē 2021./2022. mācību gadam noteikta no 01.02.2021. līdz 31.05.2021

Vecāki, piesakot bērnu, uzrāda personu apliecinošu dokumentu un:

• aizpilda direktoram adresētu iesniegumu un izglītojamā kartīti (veidlapas skolas kancelejā);
  • iesniedz bērna fotogrāfiju (3x4, skolēna apliecībai);
  • uzrāda bērna dzimšanas apliecību.

Līdz 01.09.2021. skolas kancelejā jāiesniedz:

• pirmsskolas izglītības iestādes izdotu izziņu, par apgūto izglītības programmu piecgadīgo un sešgadīgo bērnu obligātai sagatavošanai skolai;
  • bērna medicīnisko karti (026/u veidlapa,) ar ģimenes ārsta slēdzienu.

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā iesniegumus sūtīt elektroniski uz e-pastu: vidusskola@ikskile.lv

Formas aizpildīšanai:

Iesniegums Word formātā

Iesniegums PDF formātā

Pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas, dokumenti tiks pieņemti skolas kancelejā darba dienās no plkst. 08.00 līdz 16.00.

Ar Ikšķiles novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.36/2014 “Kārtība, kādā izglītojamos uzņem Ikšķiles novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu, kuras īsteno vispārējās pamatizglītības programmas, 1.klasēs” var iepazīties skolas mājaslapā:  www.ikskilesvidusskola.lv (sadaļā - Skolas noteikumi)

Informācija pa tālruni 65030236, 63509266

E-pasts: vidusskola@ikskile.lv