Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Arhīvs

Absolventi
2011-04-05

Silti sveicieni no Amerikas visiem mājās!

Gandrīz pirms 4 gadiem es absolvēju Ikšķiles vidusskolu. Sta rp citu, es arī biju avīzes „Skolas Ziņas” redaktore vairākus gadus. Vēl joprojām Ikšķiles vidusskola man ir ļoti, ļoti mīļa skola, un es vienmēr priecājos atgriezties un satikt skolotājus, paskatīties, kā visiem klājas, kas jauns un kāda atmosfēra valda skolā.

Tagad es mācos Amerikā jau vairākus gadus. Pirmajā gadā mācījos Floridas universitātē Floridas štatā, bet tagad jau vairākus gadus mācos Havaju salās, kur man ir pilna sporta stipendija vienā no augstskolām - University of Hawaii at Mānoa. Jau  11 gadus nodarbojos ar vieglatlētiku katru dienu, un mana disciplīna ir trīssoļlekšana. Esmu ļoti pateicīga, ka man tika piedāvāta iespēja saņemt stipendiju un mācīties Amerikā. Man iet ļoti labi, parasti mačos iegūstu kādu medaļu – zeltu, sudrabu vai bronzu. Un dzīvošana Honolulu, Havaju salu galvaspilsētā, arī ir liels piedzīvojums, katra diena ir kā dāvana.

Pēc gada plānoju absolvēt universitāti ar bakalaura grādu menedžmentā un Internacionālajā biznesā. Paralēli studijām plānoju arī iegūt darba pieredzi, strādājot vienā no uzņēmumiem, kurš piedāvā dažādas iespējas tieši biznesa skolas studentiem.

Pēc absolvēšanas gan domāju, ka dzīvošu un trenēšos Latvijā. Ceru izmantot iegūto pieredzi un zināšanas, lai palīdzētu uzlabot Latvijas ekonomiku. Sports joprojām man sniedz daudz lielisku emociju, tāpēc domāju, ka turpināšu trenēties un gatavoties sacensībām.

Mums jau tagad Ikšķilē ir jauns, lielisks stadions. Es jau uzaicināju savu Rīgas treneri uz treniņnometni Ikšķilē, kad būšu atbraukusi, lai Latvijā pavadītu vasaras brīvlaiku.

Ikšķiles vidusskolas  absolvente Madara Apine