Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

ERASMUS + Programma
Spānijas nedēļa Ikšķiles vidusskolā veiksmīgi noslēgusies
2020-02-14
No 3.02. – 7.02. Ikšķiles vidusskolas 5. līdz 11. klašu skolēni piedalījās Erasmus+ projekta JOURNEY ietvaros paredzētajā Spānijas nedēļā.

Skolā izsludināta Spānijas nedēļa
2020-02-04
No 3. - 7. februārim Ikšķiles vidusskolā projekta Erasmus+ JOURNEY ietvaros 5. - 11. klasēm notiek Spānijas nedēļa.

Eiropas Savienības Erasmus + programmas projekts JOURNEY Ikšķiles vidusskolā
2019-11-20
Ikšķiles vidusskola piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) starpskolu stratēģiskās partnerības projekta “JOURNEY”(Ceļojums) īstenošanā. Projektā ir iesaistītas sešu valstu skolas: Somija (Mikkelin lukio), Turcija (TED EGE KOLEJI), Itālija (IISS Jacopo del Duca - Diego Bianca Amato), Latvija (Ikšķiles vidusskola) un Francija(College La Charme). Projekta koordinatoru skola ir Somijas Mikkelin lukio skola un projekta darbības laiks ir no 01.09.2019. līdz 31.08.2021. Projekta mērķis ir palīdzēt jauniešiem apzināt savas tautas kultūras vērtības, apzināties savu identitāti bagātajā kultūras mantojuma kontekstā, saglabāt un nodot kultūras mantojumu nākamajām paaudzēm.

Skolas dalība projektā Erasmus+ projektā JOURNEY
2019-11-05
Ikšķiles vidusskola šajā un nākamajā mācību gadā ir iesaistījusies Eiropas Savienības Erasmus+ projektā JOURNEY, kurā tiks uzsvērtas projekta partneru dalībvalstu kulturālās pieredzes, identitātes un vērtības.

Mūsu skolā šogad darbosies brīvprātīgā no Azerbaidžānas
2019-09-16
No septembra mūsu skolā strādā brīvprātīgā Lala Ismayilova no Azerbaidžānas, kas pie mums atbraukusi Erasmus+ projekta ietvaros.

Ikšķiles novada skolās aktīvi līdzdarbojas Eiropas brīvprātīgie
2018-06-11
2017/2018. mācību gadā Ikšķiles novada vispārējās izglītības skolās tika īstenots ERASMUS+ programmas Eiropas brīvprātīgā darba projekts “Darām kopā 2”, kurā piedalījās brīvprātīgās jaunietes. Friederike no Vācijas, kura līdzdarbojās Ikšķiles vidusskolā un Marida no Itālijas, kura savukārt līdzdarbojās Tīnūžu pamatskolā. Jaunietes ne tikai piedalījās skolas pasākumos, bet arī pašas īstenoja dažāda veida aktivitātes skolā un mācījās strādāt klasēs.

Programma "Eiropas brīvprātīgais darbs" - Friederike Utsch
2018-01-18
Jau no pagājušā gada oktobra mūsu skolā darbojās brīvprātīgā Friederike Utsch. Aicinām iepazīties ar viņu tuvāk!