Līdz 1.jūlijam skola ir atvērta katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.00.

ERASMUS + Programma
Sākusies projekta "Ceļojums" dalībnieku vizīte Latvijā
2022-05-10
Erasmus + projekta "Ceļojums" dalībnieki Latvijā, Ikšķilē: šodien beidzot pienāca tā diena, kad varējām sagaidīt un mīļi uzņemt mūsu Erasmus + Jorney projekta dalībniekus no dažādām valstīm - Turcijas, Somijas, Spānijas un Itālijas.

9.-13.maijs - projekta noslēguma vizīte Latvijā
2022-04-27
Mūsu skola jau trešo gadu piedalās Eiropas Erasmus + projektā “Ceļojums.” No 09.05.2022. līdz 13.05.2022. Ikšķiles vidusskolā projekta noslēguma vizītē ieradīsies dalībnieki no Turcijas, Somijas, Spānijas un Itālijas kā arī Latvijas.

Itālijas nedēļa pamastkolā
2022-03-29
Erasmus+ projekta “Journey” ietvaros no 21. Līdz 25. martam Ikšķiles vidusskolā norisinājās Itālijas nedēļa. Pamatskolas jaunāko klašu skolēni skatījās video angļu valodā par Itāliju un itāļu žestiem, bet vecākie skolēni prezentēja prezentācijās par Itāliju.

Erasmus+ projekta JOURNEY dalībnieku vizīte Itālijā
2022-03-28
Erasmus+ projekts "Journey/ Ceļojums" turpinās, šoreiz aizvedot projekta dalībniekus uz Sicīliju Itālijā. No 19.līdz 26.martam dalībnieki viesojās divās Sicīlijas pilsētās - Palermo un Cefalù.

Erasmus+ projekta JOURNEY dalībnieku vizīte Spānijā
2021-12-10
Ikšķiles vidusskola turpina dalību Erasmus+ projektā JOURNEY. Otrais vizītes brauciens tika organizēts uz Spānijas pilsētu Mursiju. Šajā vizītē piedalījās 5 skolēni no vidusskolas posma: Letīcija Jenčiusa-Karitone, Luīze Pļaviņa, Aleksandrs Ļegčiļins-Broks, Aleksandrs Molloudis un Amanta Matisone. Vizītes laikā no 5. līdz 14. novembrim skolēnus pavadīja skolotāja Marta Žagare un Līna Bužoka.

Ikšķiles vidusskolas Erasmus+ projekta JOURNEY dalībnieku vizīte Francijā.
2021-11-13
Vai ir viegli ceļot uz ārzemēm ar skolēnu grupu pandēmijas laikā? Ikšķiles vidusskolas 5 skolēni ar pavadošajām skolotājām Anitu Brūmeli un Aiju Jakovļevu pierādīja, ka pandēmija nav šķērslis, lai no 9. līdz 17. oktobrim dotos Erasmus+ projekta JOURNEY vizītē uz Franciju, Klermontu-Ferrandu.

Spānijas nedēļa Ikšķiles vidusskolā veiksmīgi noslēgusies
2020-02-14
No 3.02. – 7.02. Ikšķiles vidusskolas 5. līdz 11. klašu skolēni piedalījās Erasmus+ projekta JOURNEY ietvaros paredzētajā Spānijas nedēļā.

Skolā izsludināta Spānijas nedēļa
2020-02-04
No 3. - 7. februārim Ikšķiles vidusskolā projekta Erasmus+ JOURNEY ietvaros 5. - 11. klasēm notiek Spānijas nedēļa.

Eiropas Savienības Erasmus + programmas projekts JOURNEY Ikšķiles vidusskolā
2019-11-20
Ikšķiles vidusskola piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) starpskolu stratēģiskās partnerības projekta “JOURNEY”(Ceļojums) īstenošanā. Projektā ir iesaistītas sešu valstu skolas: Somija (Mikkelin lukio), Turcija (TED EGE KOLEJI), Itālija (IISS Jacopo del Duca - Diego Bianca Amato), Latvija (Ikšķiles vidusskola) un Francija(College La Charme). Projekta koordinatoru skola ir Somijas Mikkelin lukio skola un projekta darbības laiks ir no 01.09.2019. līdz 31.08.2021. Projekta mērķis ir palīdzēt jauniešiem apzināt savas tautas kultūras vērtības, apzināties savu identitāti bagātajā kultūras mantojuma kontekstā, saglabāt un nodot kultūras mantojumu nākamajām paaudzēm.

Skolas dalība projektā Erasmus+ projektā JOURNEY
2019-11-05
Ikšķiles vidusskola šajā un nākamajā mācību gadā ir iesaistījusies Eiropas Savienības Erasmus+ projektā JOURNEY, kurā tiks uzsvērtas projekta partneru dalībvalstu kulturālās pieredzes, identitātes un vērtības.