Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Klašu aktivitātes
7.c klase rītus sāk ar pastaigām
2021-03-10
7.c klases skolēni un viņu klases audzinātāja Marta Žagare ik rītu kopš 1.marta sāk ar nelielu pastaigu pirms skolas.

Labo darbu maratons
2020-10-14
Labo darbu maratona ietvaros Latvijas sabiedrība tika aicināta paveikt lielus vai mazus darbus, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai brīvo laiku vai piedalīšanos. Mūsu skolas skolēni aktīvi darbojās kopā ar saviem skolotājiem un arī ģimenēm, lai dāvātu prieku, rūpes un mīlestību, kā arī padarītu vidi ap mums visiem sakoptāku un skaistāku.

9.a klases stunda "Brandīnā"
2020-03-04
Mēs, 9.a klase, 4.martā klases stundā devāmies uz restorānu "Brandīns". Tur mums pastāstīja par restorāna vēsturi, viesmīļa, bārmeņa darbu un, protams, rādīja meistarklasi par veselīgu dzērienu gatavošanu un pasniegšanu.

Kā 2.c iepriecināja 1.d klasīti
2020-02-24
Kādā vēsā, bet skaistā februāra rītā pārsteidzām 23 pirmklasniekus, pirmkārt, jau ar skaitlisko pārsvaru (mēs-veseli 29J!) Sākumā bērni nesaprata, kāpēc mēs dziedam viņiem Vinnija Pūka dziesmiņu un vispār esam ieradušies. Kad tika paskaidrots vizītes mērķis, mazo bērnu sejās iezagās smaids, jo patīkami taču, ja atnāk ar prieku un dāvanām.

4.c klase Labo emociju nedēļā
2020-02-24
4.c klasi Labo emociju nedēļā iepriecināja 9.d klase, bet paši ceturtklasnieki pārsteidza 6.d ar dziesmu un konfektēm.

1.d klases 100.diena skolā
2020-02-19
19.februārī 10.klases skolēni pārsteidza 1.d klasi apsveicot viņus ar 100.dienu, ko viņi pavadījuši mūsu skolā.

7.c klases krāsu nedēļa
2020-01-23
Pagājušajā nedēļā, mēs, 7.C klases skolēni, savā klasē ienesām krāsas. Visas nedēļas garumā - piedomājām, centāmies, veidojām krāsu dienas.

2. d klase sociālo zinību stundā iziet Ikšķiles ielās
2019-10-09
Ar jaukas dienas vēlējuma vārdiem 2.D klases skolēni,kopā ar klases audzinātāju 9. oktobra pelēkajā rītā, iepriecināja Ikšķiles ielās esošos gājējus.

3.b.klase apmeklē pasākumu "Meža ABC"
2019-05-10
10.maijā 3.b klase kopā ar klases audzinātāju Santu Kamšu un vecākiem devās ceļojumā uz Kuldīgas novadu, lai piedalītos interesantā pasākumā" Meža ABC".

Pirmklasnieki iepazīst Ikšķiles pilsētas bibliotēku
2019-01-10
Piekto mēnesi būdami skolēni, pirmklasnieki jau droši var doties uz bibliotēku, lai iepazītu dažādo grāmatu pasauli. Raitā solī 10. janvāra rītā Ikšķiles vidusskolas 1. d klase kopā ar skolotājām Kristīni un Sandu, apmeklēja mūsu pilsētas bibliotēku, kuru iekaroja kā īsti „ grāmatu tārpi ”.