Aktuāli!

Sakarā ar valdības pieņemto lēmumu, 29.maijā stundas nenotiek!

EKSĀMENI NOTIEK!!!

Vēlam veiksmi!

Izstādes un jaunumi muzejā
Filma “ Mātes piens” – pēc mūsu skolas absolventes Noras Ikstenas romāna motīviem veidots mākslas darbs
2023-01-31
Nora Ikstena ( toreiz Rubene) mūsu skolas 8. klasi beidza 1984. gadā, Ikšķilē toreiz bija tikai pamatskola. Tālāk Nora izvēlējās mācīties Rīgas vidusskolā. 8. c klases audzinātāja bija slavenā mājturības skolotāja Maija Marksa, kura talantīgi mācīja ne tikai adīt, šūt un ēdienus gatavot, bet bieži veda savus audzēkņus ekskursijās, uz teātri, arī paši klasē iestudēja ludziņas, piemēram, “Mazo raganiņu”.

Lasīt vairāk
Ekspozīcija “ Mūsu skola Noras Ikstenas ( toreiz Rubenes) laikā”
2023-01-31
Šobrīd uz lielā ekrāna iznāk filma "Mātes piens", kas tapusi pēc mūsu skolas absolventes Noras Ikstenas romāna motīviem. Par godu šim notikumam, skolas muzejā tapusi ekspozīcija “ Mūsu skola Noras Ikstenas ( toreiz Rubenes) laikā.”

Lasīt vairāk
Ekspozīcija “Janvāra barikādēm – 32” skolas muzejā.
2023-01-13
Kā katru gadu, arī šogad skolas muzejā janvāra mēnesī izveidota Barikāžu atcerei veltīta ekspozīcija. Nu jau atzīmējam 32. gadskārtu, kopš Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstis drosmīgi stājās barikādēs un izcīnīja sev neatkarību, atjaunoja savu valstisko identitāti. Šajā kustībā ļoti aktīvi piedalījās Ikšķiles iedzīvotāji, arī mūsu skolas cilvēki.

Lasīt vairāk
Mobilie telefoni izkonkurējuši skolēnu dienasgrāmatas
2022-12-09
Skolas muzejā novembra beigās izveidota ekspozīcija, kurā var redzēt skolēnu dienasgrāmatas, sākot no 1965. gada, un arī mobilos telefonus, kuri laika gaitā skolā ir izkonkurējuši papīra formāta dienasgrāmatas, klases žurnālus.

Lasīt vairāk
Skolas muzejā atkal septembra dzejas ekspozīcija.
2022-09-15
Kad rudens piesaka savu iestāšanos dabā, kad dārzos krāsojas asteres un dālijas, kad gājputni sāk ceļu uz siltajām zemēm, Latvijā visos novados un skolās svin Dzejas dienas. Un tā jau no 1965. gada, kad mūsu dižgaram Rainim palika 100.

Lasīt vairāk
Skolas muzejā grāmatas atvēršanas svētki
2022-05-05
27. aprīlī skolas muzejā notika jauks pasākums – bijusī skolotāja, tagad pensionāre, Irēna Ivčenko prezentēja savu grāmatu “ Sveiki, Anglija!”.

Lasīt vairāk
Skolas teātra vēsturei un Teātra dienai veltīta ekspozīcija Ikšķiles skolas muzejā
2022-04-06
27. martā svinam Starptautisko teātra dienu. Arī mūsu skolā šajā laikā parasti notiek teātra pasākumi. 29.aprīlī paredzēta 12. klases žetonvakara izrāde “ Erīda”. Mūsu skolā, kā arī Ikšķilē teātra tradīcijas ir vienmēr bijušas svētas, iestudētas dažādas lielas un nopietnas izrādes.

Lasīt vairāk
Ziemassvētkiem un gadu mijai veltīta ekspozīcija skolas muzejā
2021-12-13
Nez, vai visi mūsu skolēni un pedagogi zina, ka Ikšķiles skolā šogad 1.septembrī sākām 56. mācību gadu. Šajos gados skolas ārējais izskats izmainījies līdz nepazīšanai, tās apjomi vairākkārt paplašinājušies. Skolas ļaudis piedzīvojuši un pārdzīvojuši dažādas varas un dažādus gadu mijas svētkus, arī laikus, kad Ziemassvētkus nevarēja ne pieminēt, kur nu vēl svinēt. Kad atzīmējām un svinējām tikai Jauno gadu, un gaidījām ciemos Sala vecīti un Sniegbaltīti.

Lasīt vairāk
Skolotāju dienas sveiciens Ernai Dauberei tālajā Nīcgales kapsētā.
2021-10-04
Šovasar pēkšņi izdzisa mūsu skolas ilggadējās pedagoģes un mācību pārzines ( no 1966. līdz 1988. g.) Ernas Dauberes dzīvība. Pandēmijas dēļ kolēģiem nebija iespējams no viņas atvadīties, tādēļ nolēmām Skolotāju dienas priekšvakarā aizbraukt uz Nīcgali, kur mūsu Erna ir apglabāta dzimtas kapavietā, un nolikt sveicienam sveces un ziedus.

Lasīt vairāk
Tuvojoties skolas jubilejai - par skolas direktoriem
2021-06-29
Lēnām tuvojoties Ikšķiles vidusskolas 55.gadadienai, muzeja pedagoģe Anna Indāne un divi mūsu skolēni Aleksandrs Molloudis un Edvards Driķis ir sagatavojuši prezentāciju par visiem mūsu skolas direktoriem.

Lasīt vairāk