Šajā mācību gadā stundu saraksta izmaiņas skatāmas e-klases dienasgrāmatās.

Izstādes un jaunumi muzejā
Skolas muzejā atkal septembra dzejas ekspozīcija.
2022-09-15
Kad rudens piesaka savu iestāšanos dabā, kad dārzos krāsojas asteres un dālijas, kad gājputni sāk ceļu uz siltajām zemēm, Latvijā visos novados un skolās svin Dzejas dienas. Un tā jau no 1965. gada, kad mūsu dižgaram Rainim palika 100.

Lasīt vairāk
Skolas muzejā grāmatas atvēršanas svētki
2022-05-05
27. aprīlī skolas muzejā notika jauks pasākums – bijusī skolotāja, tagad pensionāre, Irēna Ivčenko prezentēja savu grāmatu “ Sveiki, Anglija!”.

Lasīt vairāk
Skolas teātra vēsturei un Teātra dienai veltīta ekspozīcija Ikšķiles skolas muzejā
2022-04-06
27. martā svinam Starptautisko teātra dienu. Arī mūsu skolā šajā laikā parasti notiek teātra pasākumi. 29.aprīlī paredzēta 12. klases žetonvakara izrāde “ Erīda”. Mūsu skolā, kā arī Ikšķilē teātra tradīcijas ir vienmēr bijušas svētas, iestudētas dažādas lielas un nopietnas izrādes.

Lasīt vairāk
Ziemassvētkiem un gadu mijai veltīta ekspozīcija skolas muzejā
2021-12-13
Nez, vai visi mūsu skolēni un pedagogi zina, ka Ikšķiles skolā šogad 1.septembrī sākām 56. mācību gadu. Šajos gados skolas ārējais izskats izmainījies līdz nepazīšanai, tās apjomi vairākkārt paplašinājušies. Skolas ļaudis piedzīvojuši un pārdzīvojuši dažādas varas un dažādus gadu mijas svētkus, arī laikus, kad Ziemassvētkus nevarēja ne pieminēt, kur nu vēl svinēt. Kad atzīmējām un svinējām tikai Jauno gadu, un gaidījām ciemos Sala vecīti un Sniegbaltīti.

Lasīt vairāk
Skolotāju dienas sveiciens Ernai Dauberei tālajā Nīcgales kapsētā.
2021-10-04
Šovasar pēkšņi izdzisa mūsu skolas ilggadējās pedagoģes un mācību pārzines ( no 1966. līdz 1988. g.) Ernas Dauberes dzīvība. Pandēmijas dēļ kolēģiem nebija iespējams no viņas atvadīties, tādēļ nolēmām Skolotāju dienas priekšvakarā aizbraukt uz Nīcgali, kur mūsu Erna ir apglabāta dzimtas kapavietā, un nolikt sveicienam sveces un ziedus.

Lasīt vairāk
Tuvojoties skolas jubilejai - par skolas direktoriem
2021-06-29
Lēnām tuvojoties Ikšķiles vidusskolas 55.gadadienai, muzeja pedagoģe Anna Indāne un divi mūsu skolēni Aleksandrs Molloudis un Edvards Driķis ir sagatavojuši prezentāciju par visiem mūsu skolas direktoriem.

Zentai Ērglei - 100!
2020-12-16
Bērnu rakstniecei, arhitektei, bijušajai Ikšķilietei un mūsu skolas biežajam ciemiņam Zentai Ērglei - 100!

Jauna ekspozīcija par Ikšķiles vēsturi – dāvana Ikšķilei 835. gadadienā
2020-11-03
Atzīmējot Ikšķiles 835. gadadienu, arī mūsu skolas muzejā izveidota jauna ekspozīcija – stendi, kuros īsumā atspoguļota mūsu novada attīstības vēsture no 9. gadsimta līdz mūsdienām.

Lasīt vairāk
No skolotāja Andra Jaunberga atvadoties…
2020-05-18
Esam saņēmuši skumju ziņu – no mums aizgājis skolotājs Andris Jaunbergs. Cilvēks, kurš mūsu skolā ielika informātikas pamatus, atnāca strādāt tad, kad tikai sākām ielauzīties tajā pasaulē, bez kuras tagad neiztiktu. Mācīja gan skolēnus, gan skolotājus, nenogurstoši atkārtoja jau reiz teikto, papildinot ar kādu humora devu. Tā bija laime un pārdzīvojums – runāt ar Andri. Viņš visu pārzināja, nekad neatteica palīdzēt, palika skolā līdz vēlam vakaram, piedalījās pasākumos.

Lasīt vairāk
Izstāde “Rokraksts un ar roku rakstīta teksta paraugi.”
2020-02-25
Ekspozīcija ar šādu nosaukumu izveidota Ikšķiles vidusskolas muzejā un būs apskatāma līdz 9. martam.