Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Izstādes un jaunumi muzejā
Skolotāju dienas sveiciens Ernai Dauberei tālajā Nīcgales kapsētā.
2021-10-04
Šovasar pēkšņi izdzisa mūsu skolas ilggadējās pedagoģes un mācību pārzines ( no 1966. līdz 1988. g.) Ernas Dauberes dzīvība. Pandēmijas dēļ kolēģiem nebija iespējams no viņas atvadīties, tādēļ nolēmām Skolotāju dienas priekšvakarā aizbraukt uz Nīcgali, kur mūsu Erna ir apglabāta dzimtas kapavietā, un nolikt sveicienam sveces un ziedus.

Lasīt vairāk
Tuvojoties skolas jubilejai - par skolas direktoriem
2021-06-29
Lēnām tuvojoties Ikšķiles vidusskolas 55.gadadienai, muzeja pedagoģe Anna Indāne un divi mūsu skolēni Aleksandrs Molloudis un Edvards Driķis ir sagatavojuši prezentāciju par visiem mūsu skolas direktoriem.

Lasīt vairāk
Zentai Ērglei - 100!
2020-12-16
Bērnu rakstniecei, arhitektei, bijušajai Ikšķilietei un mūsu skolas biežajam ciemiņam Zentai Ērglei - 100!

Lasīt vairāk
Jauna ekspozīcija par Ikšķiles vēsturi – dāvana Ikšķilei 835. gadadienā
2020-11-03
Atzīmējot Ikšķiles 835. gadadienu, arī mūsu skolas muzejā izveidota jauna ekspozīcija – stendi, kuros īsumā atspoguļota mūsu novada attīstības vēsture no 9. gadsimta līdz mūsdienām.

Lasīt vairāk
No skolotāja Andra Jaunberga atvadoties…
2020-05-18
Esam saņēmuši skumju ziņu – no mums aizgājis skolotājs Andris Jaunbergs. Cilvēks, kurš mūsu skolā ielika informātikas pamatus, atnāca strādāt tad, kad tikai sākām ielauzīties tajā pasaulē, bez kuras tagad neiztiktu. Mācīja gan skolēnus, gan skolotājus, nenogurstoši atkārtoja jau reiz teikto, papildinot ar kādu humora devu. Tā bija laime un pārdzīvojums – runāt ar Andri. Viņš visu pārzināja, nekad neatteica palīdzēt, palika skolā līdz vēlam vakaram, piedalījās pasākumos.

Lasīt vairāk
Izstāde “Rokraksts un ar roku rakstīta teksta paraugi.”
2020-02-25
Ekspozīcija ar šādu nosaukumu izveidota Ikšķiles vidusskolas muzejā un būs apskatāma līdz 9. martam.

Lasīt vairāk
Atceramies 1991. gada janvāra barikādes
2020-01-16
Jau par tradīciju tapis pasākums – veidot ekspozīciju janvāra barikāžu atcerei skolas muzejā. Pagājuši jau 29 gadi, kopš tā trauksmainā janvāra notikumiem, bet ar katru gadu skolas muzeja krātuvē ienāk arvien jauni un nedzirdēti stāsti un atmiņas, arī fotogrāfijas par latviešu dziesmotās revolūcijas kulminācijas dienām.

Lasīt vairāk
Ziemassvētkiem veltīta ekspozīcija skolas muzejā
2019-12-17
Šogad muzeja telpā varam iepazīties ar plašu eksponātu klāstu, ko savākusi gan muzeja pedagoģe, gan darinājuši skolēni.

Lasīt vairāk
Mūsu absolventu pēdas pasaulē
2019-11-13
Atbalstot skolas projektu “ Latvijas pēdas pasaulē”, veltītu Latvijas 101. gadadienai, arī muzejā izveidota ekspozīcija, kurā savāktas un apkopotas mūsu absolventu un skolotāju liecības par mācībām, darbu un dzīvi pasaulē.

Lasīt vairāk
Sveicam Noru Ikstenu dzimšanas dienā!
2019-10-15
Tas bija 1984. gads, kad Ikšķiles pamatskolas 8.c klasi beidza Nora Rubene. Klases audzinātāja tai klasei bija pieredzējusī un slavenā mājturības skolotāja Maija Marksa, kura savus audzēkņus bieži veda uz teātri, muzejiem un ekskursijās. Noras klasei bija pašas Maijas Marksas iesauka – ”aktrišu” klase, jo īpaši meitenes bija sevišķi aktīvas, viņām it kā nepietika tikai ar mācību stundām vien.

Lasīt vairāk