Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, līdz š.g. 7. februārim 5.-12.klašu skolēni turpinās mācības attālināti. Sākot ar 25.janvāri attālinātais mācību process noritēs arī 1.-4. klasēs.

Izstādes un jaunumi muzejā
Zentai Ērglei - 100!
2020-12-16
Bērnu rakstniecei, arhitektei, bijušajai Ikšķilietei un mūsu skolas biežajam ciemiņam Zentai Ērglei - 100!

Jauna ekspozīcija par Ikšķiles vēsturi – dāvana Ikšķilei 835. gadadienā
2020-11-03
Atzīmējot Ikšķiles 835. gadadienu, arī mūsu skolas muzejā izveidota jauna ekspozīcija – stendi, kuros īsumā atspoguļota mūsu novada attīstības vēsture no 9. gadsimta līdz mūsdienām.

No skolotāja Andra Jaunberga atvadoties…
2020-05-18
Esam saņēmuši skumju ziņu – no mums aizgājis skolotājs Andris Jaunbergs. Cilvēks, kurš mūsu skolā ielika informātikas pamatus, atnāca strādāt tad, kad tikai sākām ielauzīties tajā pasaulē, bez kuras tagad neiztiktu. Mācīja gan skolēnus, gan skolotājus, nenogurstoši atkārtoja jau reiz teikto, papildinot ar kādu humora devu. Tā bija laime un pārdzīvojums – runāt ar Andri. Viņš visu pārzināja, nekad neatteica palīdzēt, palika skolā līdz vēlam vakaram, piedalījās pasākumos.

Izstāde “Rokraksts un ar roku rakstīta teksta paraugi.”
2020-02-25
Ekspozīcija ar šādu nosaukumu izveidota Ikšķiles vidusskolas muzejā un būs apskatāma līdz 9. martam.

Atceramies 1991. gada janvāra barikādes
2020-01-16
Jau par tradīciju tapis pasākums – veidot ekspozīciju janvāra barikāžu atcerei skolas muzejā. Pagājuši jau 29 gadi, kopš tā trauksmainā janvāra notikumiem, bet ar katru gadu skolas muzeja krātuvē ienāk arvien jauni un nedzirdēti stāsti un atmiņas, arī fotogrāfijas par latviešu dziesmotās revolūcijas kulminācijas dienām.

Ziemassvētkiem veltīta ekspozīcija skolas muzejā
2019-12-17
Šogad muzeja telpā varam iepazīties ar plašu eksponātu klāstu, ko savākusi gan muzeja pedagoģe, gan darinājuši skolēni.

Mūsu absolventu pēdas pasaulē
2019-11-13
Atbalstot skolas projektu “ Latvijas pēdas pasaulē”, veltītu Latvijas 101. gadadienai, arī muzejā izveidota ekspozīcija, kurā savāktas un apkopotas mūsu absolventu un skolotāju liecības par mācībām, darbu un dzīvi pasaulē.

Sveicam Noru Ikstenu dzimšanas dienā!
2019-10-15
Tas bija 1984. gads, kad Ikšķiles pamatskolas 8.c klasi beidza Nora Rubene. Klases audzinātāja tai klasei bija pieredzējusī un slavenā mājturības skolotāja Maija Marksa, kura savus audzēkņus bieži veda uz teātri, muzejiem un ekskursijās. Noras klasei bija pašas Maijas Marksas iesauka – ”aktrišu” klase, jo īpaši meitenes bija sevišķi aktīvas, viņām it kā nepietika tikai ar mācību stundām vien.

Skolas muzejā izstāde” Dzeja un dzejnieki Ikšķilē laiku lokos”
2019-09-20
Jau no 9.septembra skolas muzejā ir atklāta izstāde” Dzeja un dzejnieki Ikšķilē laiku lokos”

Interesants un labs projektu nedēļas darbs Ikšķiles vidusskolā
2019-06-05
Mūsu skolā šogad projektu nedēļa bija ieplānota mācību gada pēdējā nedēļā. Tās laikā skolēni ar pedagogiem bija izplānojuši un darbojās daudzos interesantos projektos, bet es pastāstīšu, manuprāt, par vienu labi izdevušos un vajadzīgu skolai veikumu.