Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Informācija topošajiem vidusskolēniem
2021-05-07
Mūsu skolas direktores vietniece mācību darbā Diāna Ganiņa ir sagatavojusi informatīvu materiālu par Ikšķiles vidusskolas vidējās izglītības piedāvājumu 2021./2022. mācību gadā.

8.maijs - "Sagaidi pavasari kopā ar saviem mīļajiem” diena.
2021-05-06
Sestdien, 8.maijā sagaidi pavasari kopā ar saviem mīļajiem! Tā kā šī ir darba diena, tad visiem, kuri nav paspējuši izdarīt vai iekavējuši kādus darbus mācībās, līdz plkst. 13:00 būs iespēja tos labot, iepriekš vienojoties ar skolotājiem.

Matemātikas viktorīna 5.-6.klasēm "Jautrā matemātika"
2021-05-06
Ikšķiles vidusskolas matemātikas skolotāji aicina 5. – 6 . klašu skolēnus 19.maijā piedalīties draudzības viktorīnā “Jautrā matemātika”!

SKOLĒNU VASARAS NODARBINĀTĪBA 2021
2021-04-26
Ikšķiles novada pašvaldība izsludina pieteikšanos SKOLĒNU VASARAS NODARBINĀTĪBAS PASĀKUMIEM 2021. gada vasarai. Tā ietvaros tiek izsludinātas 60 vakances Ikšķiles novada pašvaldības iestādēs un 11 vakances Ikšķiles novada uzņēmumos.

Fizioterapeita padomi attālināto mācību laikā
2021-04-26
Vecāku organizācijas “Mammām un Tētiem” organizētajā skolēnu atziņu konkursā par attālināto mācīšanos “Mācos Pats” saņemtajos darbos bērni un jaunieši stāsta, ka pavada ilgas stundas pie datora, ķermenis ir noguris, sasprindzis un grūti pierunāt sevi izkustēties. Tāpēc “Mammām un Tētiem” ir apkopojuši fizioterapeita padomus vecākiem, kā rosināt bērnu izkustēties attālināto mācību laikā, kā arī ir sagatavoti vingrojumu video skolēniem dažādu ķermeņu daļu izvingrināšanai un izstaipīšanai pēc darba pie datora.

"Dziedi silti" meitenes piedalās ikgadējā SMU pasākumā CITS BAZĀRS
2021-04-22
Mūsu skolas mācību uzņēmuma "Dziedi silti" meitenes piedalās ikgadējā SMU pasākumā CITS BAZĀRS ar savu produktu - estētiskas mapes ar iestrādātu sildelementu un skatuves etiķetei atbilstošu vizuālo izskatu.

Nāc, pievienojies mums vidusskolā!
2021-04-16
Strauji tuvojas laiks, kad devīto klašu absolventi saņems atestātus un pieņems lēmumu par turpmākajām skolas gaitām. Ceram, ka vismaz daļu no mūsu pamatskolas absolventiem izdosies satikt rudenī, uzsākot mācības mūsu skolas 10.klasē!

Noslēdzies skolas akreditācijas process
2021-04-16
Šajā saspringtajā laikā, kad notiek pakāpeniska kompetenču pieejā balstīta mācību satura ieviešana pamatizglītībā un vidusskolā un mācību process tiek organizēts attālināti, Ikšķiles vidusskolas kolektīvs no 15.februāra līdz 26. februārim godam izturēja nopietnu pārbaudījumu – izglītības iestādes akreditācijas procesu.

Uzsākam interešu izglītības ārtelpu nodarbības
2021-04-15
Pavasaris un atkal redzēšanās prieks! Skolā uzsākam interešu izglītības nodarbības, ievērojot pamatprincipus ārtelpu nodarbību organizēšanai un īstenošanai.

Ikšķiles vidusskola izsludina matemātikas un informātikas skolotāju vakances
2021-04-08
Ikšķiles vidusskola (reģ.nr. 4313900190) aicina pievienoties darbinieku kolektīvam matemātikas un informātikas skolotājus.