Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process visām klasēm turpinās attālināti.

Klātienes mācības Ikšķiles novadā no 22.februāra neatsāksies
2021-02-19
Ministru kabineta apstiprinātās izmaiņas rīkojumā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” nosaka, ka, stingri ievērojot visus valstī ieviestos piesardzības un drošības pasākumus, mācības klātienē būs iespēja atsākt tajās pašvaldībās, kurās saslimstība ar Covid-19 ir zemāka par 200 saslimušajiem uz 100 000 iedzīvotāju. Ikšķiles novadā saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem saslimšanas gadījumu skaits ir augstāks par noteikto, lai varētu uzsākt klātienes mācības. Tāpēc Ikšķiles novada mācību iestādēs no 22. februāra mācības klātienē neatsāksies, tās turpināsies neklātienes vidē.

Skola dalās ar pieredzi
2021-02-18
Žurnāla "Skolas Vārds" februāra numurā ir publicēts raksts "Ko skolotāji mācās cits no cita". Šajā rakstā mūsu skolas direktora vietniece izglītības jomā 1.-4.klasēm Solvita Zirne kopā ar citu skolu pārstāvjiem dalās savā pieredzē par skolotāju savstarpējo sadarbību, mācīšanos un prasmju pilnveidošanu.

21.februāris - Starptautiskā dzimtās valodas diena
2021-02-17
21. februārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Valsts prezidents Egils Levits ir sagatavojis īpašu videouzrunu skolotājiem un skolēniem, uzsverot dzimtās valodas vērtību un nozīmi katra cilvēka personības un pasaules uztveres veidošanā.

Karjeras pasākums
2021-02-16
2021.gada 11.martā plkst. 18.30 notiks vērtīga nodarbība vecākiem "Kā runāt ar jaunieti par karjeru?", nodarbība norisināsies tiešsaistē.

Izaicinājums jauniešiem "Radi, lieku neradot"
2021-02-16
Biedrība „Daibes ilgtspējas centrs” kampaņas „Radi, lieku neradot!” ietvaros aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 19 gadiem piedalīties kampaņas tēla Žaņa Neveistera izaicinājumā - „Rādi, ka neradi lieku!”.

Ko gaidīt no diagnosticējošajiem darbiem?
2021-02-09
Februāris un marts jau ierasts ir 3. un 6. klases valsts diagnosticējošo darbu mēneši. Tuvojoties pārbaudījumu datumiem, vecākiem bieži vien rodas jautājums - kas vispār ir diagnosticējošie darbi, kam tie domāti un kā tie ietekmē bērna mācību rezultātus. Savukārt skolēni nereti uztraucas, jo valda neziņa, ko īsti gaidīt no šiem darbiem un kam būt gataviem. Lai atbalstītu vecākus un skolēnus šajā laikā, piedāvājam informatīvu rakstu par diagnosticējošajiem darbiem un ieteikumus, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv.

Informatīvs materiāls par masku lietošanu
2021-02-03
Tā kā 8.februārī skolā atgriežas 1. un 2. klases, aktualizējas jautājums par higiēnas noteikumu ievērošanu, kā arī mutes un deguna aizsega lietošanu skolā.

Akcija "Ziņo par putniem dārzā"
2021-01-27
Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina ikvienu stundas garumā piedalīties akcijā "Ziņo par putniem dārzā". Lai piedalītos, jāizvēlas vieta un stunda laika posmā no 29. līdz 31. janvārim un jāziņo novērojumi portālā Dabasdati.lv.

Dziesmas spēks cauri ekrānam.
2021-01-18
Jaunais gads iesākts ar pacilājošu visa kora atkalsatikšanos – kora kopīgiem tiešsaistes mēģinājumiem Google Classroom. Dziedātāji sanāca atkal visi 75, kā senāk… ar tādu fantastisku gribēšanu un degsmi, ar tādu prieku un nopietnu atbildību par Dziesmu svētkiem.

Par bērnu uzņemšanu Ikšķiles vidusskolas 1.klasē 2021./2022.m.g.
2021-01-15
Ikšķiles vidusskolā bērnu pieteikšana uzņemšanai 1.klasē 2021./2022. mācību gadam noteikta no 01.02.2021. līdz 31.05.2021.