Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Drošības diena 1.-4.klasēm 2021
2021-09-10
14. un 15.septembrī mūsu skolā notiks drošības dienas 1.-4.klasēm.

Dzejas dienas 2021
2021-09-07
16.septembrī plkst. 19.00 gaidīsim visus uz ikgadējām dzejas dienām!

Lasīt vairāk
Stājušies spēkā saistošie noteikumi par ēdināšanas maksas atvieglojumiem izglītojamajiem
2021-09-02
Ar šī gada 1. septembri ir stājušies spēkā Ogres novada pašvaldības domes sēdē 26. augustā pieņemtie Ogres novada pašvaldības saistošie noteikumi Nr. 16/2021 “Par ēdināšanas pabalstu”.

2. un 3. septembris adaptācijas dienas sports, pārgājieni, pasākumi
2021-09-02
2. un 3. septembris mūsu skolā ir adaptācijas dienas ar sporta sacensībām, pārgājieniem un dažādiem pasākumiem.

Valsts prezidenta apsveikums 1.septembrī
2021-09-01
Skolas, augstskolas un universitātes visos laikos izstaro zinību gaismu. Izglītības virsmērķis Latvijā ir tādas valsts veidošana, kurā valda gudrība, zināšanas un krietnums, kurā pilsoņi īsteno demokrātiju un dzīvo labklājībā. Novēlu šo mērķi turēt augstu, pārvarot laicīgas grūtības. Ikvienam no jums, godājamie skolotāji un pasniedzēji, šajā mācību gadā novēlu īpašu izturību un iecietību!

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa sveiciens
2021-09-01
Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis sveic pedagogus, darbiniekus, skolēnus un viņu vecākus Zinību dienā. Lai veiksmīgs visiem 2021./2022. mācību gads!

Izglītības un zinātnes ministres Anitas Muižnieces sveiciens
2021-08-31
Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece sveic visus mācību gadu uzsākot.

Lasīt vairāk
Ko darīt, ja testa atbilde skolēnam kavējas - informācija no ministrijas
2021-08-31
Trešdien, 1.septembrī, skolas izglītības procesu atsāks klātienē. Lai tas varētu droši notikt, 23.augustā izglītības iestādēs sākās līdz šim apjomīgākā vienlaikus veiktā testēšana. Tas bija liels izaicinājums gan skolām, gan arī testēšanas laboratorijām.

Lasīt vairāk
Pasākumi “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā”.
2021-08-31
2. un 3. septembrī tiks organizēti divu dienu pasākumi Ikšķiles vidusskolas 7. – 12. klašu audzēkņiem “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā”. Saliedēšanās dienas “Mēs kopā” tiek organizētas, lai sniegtu jauniešiem iespēju socializēties, palīdzētu veicināt jauniešu socializēšanās prasmju atjaunošanos, emocionālo noturību un labsajūtu klasē un skolā.

1.septembris - Zinību diena
2021-08-26
Trešdien 1.septembrī skolēni tiek laipni gaidīti piedalīties Zinību dienas norisēs.