Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Nāc, pievienojies mums vidusskolā!
2021-04-16
Strauji tuvojas laiks, kad devīto klašu absolventi saņems atestātus un pieņems lēmumu par turpmākajām skolas gaitām. Ceram, ka vismaz daļu no mūsu pamatskolas absolventiem izdosies satikt rudenī, uzsākot mācības mūsu skolas 10.klasē!

Noslēdzies skolas akreditācijas process
2021-04-16
Šajā saspringtajā laikā, kad notiek pakāpeniska kompetenču pieejā balstīta mācību satura ieviešana pamatizglītībā un vidusskolā un mācību process tiek organizēts attālināti, Ikšķiles vidusskolas kolektīvs no 15.februāra līdz 26. februārim godam izturēja nopietnu pārbaudījumu – izglītības iestādes akreditācijas procesu.

Uzsākam interešu izglītības ārtelpu nodarbības
2021-04-15
Pavasaris un atkal redzēšanās prieks! Skolā uzsākam interešu izglītības nodarbības, ievērojot pamatprincipus ārtelpu nodarbību organizēšanai un īstenošanai.

Ikšķiles vidusskola izsludina matemātikas un informātikas skolotāju vakances
2021-04-08
Ikšķiles vidusskola (reģ.nr. 4313900190) aicina pievienoties darbinieku kolektīvam matemātikas un informātikas skolotājus.

Mājturības stundās tapušas aproces, spilveni un somiņas
2021-03-30
8.klašu meitenes attālinātajās mājturības un tehnoloģiju stundās šoreiz ir izveidojušas sev aproces, bet 9.klases meitenes izgatavojušas sev spilvenus un somiņas.

27.marts - Starptautiskajā teātra diena
2021-03-26
Starptautisko teātra dienu 1961. gadā iedibināja UNESCO Starptautiskais teātra institūts (International Theatre Institute (ITI)). Visā pasaulē tā ik gadu tiek atzīmēta 27. martā. Par godu šiem svētkiem tiek organizēti nacionāli un starptautiski pasākumi, īstenotas dažādas aktivitātes.

Fonds “Sibīrijas bērni” aicina piedalīties sacerējumu un zīmējumu konkursos
2021-03-24
Pēc nedēļas pieminēsim 72. gadadienu kopš 1949. gada 25. marta, šajā vasarā – 80 gadus kopš 1941. gada 14. jūnija deportācijas. Godinot izsūtītos un tos, kuri neatgriezās, fonds “Sibīrijas bērni” izsludina divus konkursus skolēniem un jauniešiem.

Valsts pārbaudes darbu norise 9.klasēm
2021-03-22
Ārkārtējās situācijas dēļ arī šajā mācību gadā tiek mainīta ierastā kārtība, kādā skolēni kārtos valsts pārbaudījumus. Jau šobrīd ir zināms, ka 12. klases svešvalodu eksāmenu norise ir pārcelta no marta uz maija mēnesi un, lai iegūtu apliecinājumu par vispārējās vidējās izglītības apguvi, skolēniem šogad un arī nākamgad jākārto trīs obligātie eksāmeni. 18. martā Saeimā 2.lasījumā tika apstiprināts lēmums par valsts pārbaudes darbu norisi 9. klasēm 2020./2021. mācību gadā.

Pieredzes apmaiņas tikšanās sākumskolām
2021-03-17
24. martā notiks sākumskolu pieredzes apmaiņas tikšanās Zoom platformā.

Brīvlaikā neaizmirsīsim par drošību!
2021-03-10
Lai brīvlaiks tiktu pavadīts bez starpgadījumiem, noteikti nedrīkst aizmirst par drošību!