Šajā mācību gadā stundu saraksta izmaiņas skatāmas e-klases dienasgrāmatās.

Ikšķiles vidusskola izsludina psihologa vakanci
2022-09-26
Ikšķiles vidusskola aicina pieteikties kandidātus izglītības psihologa vakancei .

Ēdināšanas cenu izmaiņas skolas ēdnīcā no 1.oktobra
2022-09-26
No 1.oktobra mūsu skolas ēdnīcā mainās ēdināšanas cena un kārtība, kā norēķināties par launagu.

Ikšķiles vidusskola izsludina vakanci pedagoga palīgam matemātikā
2022-09-23
Ikšķiles vidusskola aicina pieteikties kandidātus matemātikas pedagoga palīga vakancei

SPKC izstrādājis rīcības algoritmu akūtu elpceļu infekcijas pazīmju gadījumā
2022-09-19
SPKC ir izstrādājis rīcības algoritmu, ja bērnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Dzejas vakars "Dzeja vieno"
2022-09-15
15.septembrī plkst.19.00 visi ir laipni gaidīti uz dzejas vakaru Ikšķiles Tautas namā.

30. septembrī ikviens aicināts piedalīties pasākumā „Zinātnieku nakts 2022”
2022-09-12
Piektdien, 2022. gada 30. septembrī, norisināsies Zinātnieku nakts 2022, kas ik gadu notiek visā Eiropā, lai popularizētu zinātni un zinātnes sasniegumus. Plašākai sabiedrībai tiks atvērtas augstskolas un zinātniskie institūti, lai ikviens interesents var tikties ar pētniekiem, doties ekskursijās, skatīties šovus, piedalīties eksperimentos un diskusijās.

Starptautiskās Inovāciju skolas tiešsaistes pulciņu piedāvājums
2022-09-09
Starptautiskā Inovāciju skola piedāvā tiešsaistes tehnoloģiju pulciņus, kuros jau no agra vecuma skolēni tiek gatavoti veiksmīgai nākotnes karjerai!

Interešu izglītības sporta programmas
2022-09-08
Ogres novada sporta cents informē - interešu izglītības sporta programmas ir klāt! Nodarbību grafiks un pieteikšanās kārtība (iesniegums un ārsta izziņa par veselības stāvokli), sazinoties personīgi ar izvēlēto pedagogu. Interešu izglītības pulciņi ir bez maksas.

Braukšanas maksas atvieglojumi izglītojamajiem
2022-09-07
25. augustā Ogres dome pieņēma saistošos noteikumus "Par braukšanas maksas atvieglojumu izglītojamajiem Ogres novadā".

Piektdien sportojam kopā ar tētiem!
2022-09-06
Piektdien, Tēvu dienu atzīmējot, 1.-3. klases sportos kopā ar tētiem!