Ministru kabinets ceturtdien 07.01.2021. nolēma pagarināt ierobežojumus vēl līdz 25. janvārim. 1.-4. klašu skolēniem ziemas brīvdienas tiek pagarinātas līdz 22. janvārim, bet 5.-6. klašu skolēniem mācības attālināti sāksies 11. janvārī.  7.-12. klases turpina jau iesāktās mācības attālināti.

Skolas padome

Lai atbalstītu skolēnu, pedagogu, vecāku vai personu, kuras realizē aizgādību, Skolas administrācijas savstarpējo sadarbību un sadarbību ar pašvaldību, kā arī ar citām valsts un pašvaldības institūcijām un nevalstiskajām organizācijām, veicinot Skolas noteikto kopējo mērķu un interešu sasniegšanu Ikšķiles vidusskolā ir izveidota Skolas padome.

Skolas padomes sastāvā darbojas:

• Skolas direktors
  • Skolas pārstāvji
  • Pašvaldības pārstāvis
  • Vecāku pārstāvji
  • Skolēnu pašpārvaldes pārstāvis

Skolas padomes priekšsēdētāja:

• Kristīne Briede

Skolas padomes priekšsēdētājas vietniece:

• Dace Vanaga

Skolas padomes protokoliste:

• Edīte Langmane

Skolas padomes reglaments

Kontaktformu jautājumiem un ierosinājumiem skolas padomei skatīt Ikšķiles vidusskolas mājas lapas sadaļā „Kontakti” speciāli atvēlētajā jautājumu, komentāru un ierosinājumu funkcijā, izvēloties tēmu: "Skolas padome" vai kontaktējoties ar padomes priekšsēdētāju skolvadības sistēmā e-klase!