Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Skolas padome

Lai atbalstītu skolēnu, pedagogu, vecāku vai personu, kuras realizē aizgādību, Skolas administrācijas savstarpējo sadarbību un sadarbību ar pašvaldību, kā arī ar citām valsts un pašvaldības institūcijām un nevalstiskajām organizācijām, veicinot Skolas noteikto kopējo mērķu un interešu sasniegšanu Ikšķiles vidusskolā ir izveidota Skolas padome.

Skolas padomes sastāvā darbojas:

• Skolas direktors
  • Skolas pārstāvji
  • Pašvaldības pārstāvis
  • Vecāku pārstāvji
  • Skolēnu pašpārvaldes pārstāvis

Skolas padomes priekšsēdētāja:

• Kristīne Briede

Skolas padomes priekšsēdētājas vietniece:

• Dace Vanaga

Skolas padomes protokoliste:

• Edīte Langmane

Skolas padomes reglaments

Kontaktformu jautājumiem un ierosinājumiem skolas padomei skatīt Ikšķiles vidusskolas mājas lapas sadaļā „Kontakti” speciāli atvēlētajā jautājumu, komentāru un ierosinājumu funkcijā, izvēloties tēmu: "Skolas padome" vai kontaktējoties ar padomes priekšsēdētāju skolvadības sistēmā e-klase!