Aktuāli!

30.maijā latviešu valodas eksāmens 9.klasei (mutvārdos).

Vēlam veiksmi!

Skolas Soma
Filma "Koku daudzveidīgā dzīve"
2023-05-22
Ikšķiles vidusskolas 4. a (sk. Sanita Čiekure Salceviča), 4.c (sk. V.Pujāte) klases 17.05. un 18. 05. Projekta Latvijas skolas soma ietvaros noskatījās filmu „Koka daudzveidīgā dzīve. 6 stāsti.”

Lasīt vairāk
Anatomijas muzeja apmeklējums
2023-05-22
17.maijā 7.a un 7.c klase devās projekta Latvijas skolas soma piedāvātajā ekskursijā uz RSU Anatomijas muzeju Rīgā. Skolēniem bija iespēja gan piedalīties galvaskausa zīmēšanas stundā, gan apskatīt plašo eksponātu klāstu (dažādus orgānus, ķermeņa daļas un veselus ķermeņus, skeleta preparātus, ādas preparātus, ģipša atlējumus u.c.).

Lasīt vairāk
Iepazīstam Latvijas Nacionālā teātra aizkulises
2023-05-19
Saulainais pirmdienas rīts 6.b.klasei, bija nedaudz savādāks, jo devāmies ar vilcienu uz Rīgu, lai dotos mācību ekskursijā uz Latvijas Nacionālo teātri -projekta "Latvijas skolas soma" izzinošā nodarbībā “ Iepazīsti Latvijas Nacionālā teātra aizkulises”.

Lasīt vairāk
Pasākums "Mūsu Latvijas noslēpumi"
2023-05-17
Iniciatīvas Latvijas skolas soma ietvaros mūsu skolā norisinājās pasākums ,,Mūsu Latvijas noslēpumi’’, ko organizēja biedrība ,,Cita Rīga’’. Tajā piedalījās Ikšķiles vidusskolas 5.b un 6.a .klašu skolēni. Pasākumā spēlējām lielformāta spēli ,,Mūsu Latvijas noslēpumi’’. Spēle radīja interesi, stiprināja valstisko piederību Latvijai.

Lasīt vairāk
Nodarbība "Ceļa galā stāsts"
2023-05-16
11.maijā 9.a klase piedalījās projekta Latvijas skolas soma nodarbībā "Ceļa galā stāsts". Nodarbība par radošo rakstīšanu. Kā rakstnieks raksta, kā veidot savu stāstu. Iedvesmas un ierosmes meklējumi. Kā pārkāpt baiļu, neziņas un robežu. Kā tikt galā ar sajūtu, ka rezultāts var neizdoties. Diskutēts arī par ētikas normām, kas jāievēro rakstniecībā.

Lasīt vairāk
Baltā galdauta svētki un lekcija par Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanu
2023-05-03
3.maijā Ikšķiles vidusskolas 10. un 11. klases svinēja Baltā galdauta svētkus. Sagaidot 4. maiju, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, skolēni klausījās lekciju par demokrātijas attīstības vēsturi Latvijā un 1990.gada 4.maija notikumiem, kuru lasīja Latvijas Nacionālā vēstures muzeja lektors Imants Cīrulis. Pirmssvētku periodā skolā arī bija ceļojošā izstāde par demokrātijas principiem Latvijā.

Lasīt vairāk
Maizes mājas apmeklējums
2023-05-02
26.aprīlī Ikšķiles vidusskolas 4.b klase viesojās skaistajā Cēsu puses Liepas pagasta Maizes mājā. Kopā ar klasi devās klases audzinātāja Madara Ančereviča, skolas sociālais pedagogs Zane Mundure, Žaka un Adeles mamma. Tas bija pirmais tālākais izbraukums ar klasi ārpus skolas, jo Covid -19 pandēmija neļāva doties šādos pasākumos.

Lasīt vairāk
Ar smilšu kino apkārt pasaulei
2023-05-02
2023. gada 14. un 28. aprīlī sākumskolā projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros pie 1. un 3. klašu skolēniem viesojās māksliniece Z.Pumpure - Prāmniece un improvizācijas teātra aktieris Artūrs Breidaks, kuri skolēnus ar smilšu kino animācijas palīdzību aicināja doties apkārt pasaulei.

Lasīt vairāk
Izrādes "Divas pasaules" apmeklējums
2023-04-24
13. aprīlī 77 jaunieši no trīs Ikšķiles vidusskolas klasēm (9.c, 9.e, un 8.a) devās uz Latvijas Nacionālo teātri skolotāju Martas Žagares, Aijas Jakovļevas, Martas Zedinas, Sandas Bemberes un Guntas Grejeres pavadībā. Ar projekta Latvijas skolas soma atbalstu Nacionālā teātra Jaunajā zālē skatījāmies Ances Muižnieces izrādi "Divas pasaules" (režisors Jānis Znotiņš).

Lasīt vairāk
No stāsta līdz grāmatai
2023-04-24
Ikšķiles vidusskolā 20. un 21. aprīlī 2. a, b, c, d, e un f klasē izskanēja smieklu šaltis un klasē tika novērots, ka “lidinājās” dažnedažādi fantāzijas tēli. 2. klašu skolēni kopā ar savām skolotājām Daigu Kiršholci, Dinu Mucenieci, Zani Hartmani, Lauru Salnāju, Ievu Radziņu-Sproģi un Ingu Leizanderi projekta "Skolas soma" ietvaros tikās ar rakstnieci, stāstnieci, vairāku grāmatu autori Inesi Valteri izzinošā nodarbībā "No stāsta līdz grāmatai."

Lasīt vairāk