Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Skolas Soma
Ziedoņa klases interaktīvais apmeklējums
2021-04-14
13. aprīlī mums - 10.b klasei - bija iespēja projekta Latvijas skolas somas" ietvaros apmeklēt “Ziedoņa klases” interaktīvo nodarbību.

Latvijas Nacionālā teātra izrāde “Svina garša".
2021-04-12
Marta beigās, izmantojot projekta Latvijas Skolas Soma kultūrprogrammas piedāvājumu, mūsu skolas 12.klasei bija iespēja noskatīties Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Svina garša".

Ceļojums mūzikā ar Latvijas skolas somu.
2021-04-08
Katrā no mums mīt mūziķis, bet ne katram no mums ir bijusi iespēja realizēt savus muzikālos talantus un idejas, tāpēc skolā, no 22.marta līdz 1.aprīlim, projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 3 ,4.,7 ,8.klasēm bija iespēja pabūt pasākumā Ceļojums mūzikā.

Izrāde "Bille" attālināti
2021-03-29
Marta beigās mūsu skolas 5.C un 8.A klase noskatījās projekta "Latvijas Skolas soma" piedāvāto Nacionālā teātra izrādi “Bille”... šoreiz gan attālināti. Izrāde galvenokārt tika akcentēta uz literatūras, vēstures un audzināšanas mācību priekšmetu.

Projekta “Latvijas Skolas soma” attālināto izglītības iespēju izmantošana.
2020-12-21
Latvijas Kinematogrāfistu savienība "Kino visiem un visur Latvijā" ietvaros piedāvā noskatīties dažādas latviešu filmas. Mūsu skolas skolēni ir izmantojuši šo iespēju gan klātienē (mazajām klasēm), gan arī attālināti.

Izrāde "Cilvēkam vajag suni"
2020-02-27
27.februāri 8.c un 9.c klases skolēni apmeklēja Valmieras Drāmas teātra izrādi “Cilvēkam vajag suni”.

"Esi redzams kosmosā"
2020-02-18
Šodien 4.klašu skolēni projekta "Skolas soma" ietvaros apmeklēja Liepājas virtuālā planetārija izbraukuma izglītojošo nodarbību "Esi redzams kosmosā".

Marka Rotko muzeja apmeklējums
2020-02-14
Š.g. 14. februārī, pozitīvu emociju piepildīti, Ikšķiles vidusskolas skolēni projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros devās ceļā uz Daugavpili, lai uzzinātu vairāk par Daugavpils cietoksni un Marka Rotko mākslu. Pirmais pieturas punkts bija Daugavpils cietoksnis.

Glezniecība - tradicionālā un netradicionālā
2020-01-31
31.janvārī projekta Latvijas skolas soma ietvaros viesojās mākslinieces Aija Prince un Daiga Kaufmane ar nodarbību 1.klases skolēniem.

Zinātnes Teātris viesojās atkal!
2020-01-30
Šoreiz Laboratorium Zinātnes teātris pārsteidza 2.-4.klašu skolēnus ne tikai ar jauniem eksperimentiem, bet arī ar interesantu stāstījumu, kā tapa filmas "Dvēseļu putenis" specefekti.