Šajā mācību gadā stundu saraksta izmaiņas skatāmas e-klases dienasgrāmatās.

Skolas Soma
Virtuālā stunda mākslā 3., 4.klasēm
2022-04-26
Jau otro reizi mūsu skolā 19.aprīlī viesojās projekta Latvijas skolas soma piedāvātā programma SIA "P.N.R." virtuālā stunda 3.,4.klasēm “Es saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu”.

Leļļu teātris "Zivs cepure"
2022-04-14
Paši mazākajiem Ikšķiles vidusskolas skolēniem 11.aprīlī bija iespēja noskatīties projekta Latvijas skolas soma piedāvāto biedrības „Latvijas leļļu teātru klubs” leļļu teātra izrādi „Zivs cepure”.

"No stāsta līdz grāmatai"
2022-03-29
Ikšķiles vidusskolas 2. a, b, c, d, un e klases skolēni kopā ar savām skolotājām Ingu Barci, Santu Kamšu, Sandu Skujiņu, Agitu Dembovsku, Rutu Rudzīti projekta "Skolas soma" ietvaros 23. un 24. martā tikās ar rakstnieci, stāstnieci, vairāku grāmatu autori Inesi Valteri projekta Latvijas Skolas soma pasākumā "No stāsta līdz grāmatai."

Nodarbība "Mūzika un skaņas"
2022-03-11
8.,9.martā Ikšķiles vidusskolas 5.,7.klašu skolēni pabija izglītojošā virtuālās realitātes nodarbībā, ko piedāvā SIA "P.N.R."projekta Latvijas skolas soma ietvaros. Nodarbību vadītāji Ņikita Dobreņkijs un Pāvels Frolovs aicināja skolēnus mācību stundu pavadīt virtuālajā pasaulē, piedaloties nodarbībā "Mūzika un skaņa".

Izrāde "Svina garša"
2022-03-08
Marta sākumā, projekta Latvijas skolas soma ietvaros, mūsu skolas 10.klases skolēni noskatījās Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Svina garša", kura ir spilgts papildinājums mācību programmai vēsturē un sociālajās zinībās - Otrā pasaules kara sākums Latvijā (1939.-1941) un literatūrā – vēstures notikumu atspoguļojums mūsdienu latviešu literatūrā, romānu sērija “Mēs. Latvija, XX gadsimts”. Tieši šobrīd aktuāla tēma.

Teātra aizkulises
2022-03-07
Skola2030 projektā ir jauns mācību priekšmets – teātra māksla, ko apgūst arī 5. klases skolēni. 7. martā mūsu skolas 5. D klases skolēni ar savu klases audzinātāju Grinetu Kimmeli apmeklēja Latvijas Nacionālo teātri, kas aizsāk pilotprojektu teātra mākslas nodarbībām un kultūrizglītības programmai Latvijas skolas soma.

Koncertlekcija "Pasaka Ziemassvētkos"
2021-12-17
Latvijas Skolas somas un muzikālās apvienības Framest Music ️ projekts radījis skaistu Ziemassvētku sajūtu.

Krišjāņa Barona muzeja nodarbība "Kāda ielūguma noslēpums"
2021-12-17
Projekta Latvijas Skolas soma pieejami tik interesanti piedāvājumi! Krišjāņa Barona muzejs piedāvā dažādas tiešsaistes tēmas, bet mūsu skolas 6.C klase ar savu klases audzinātāju izvēlējās "Kāda ielūguma noslēpums".

Stāstniece skolā
2021-12-17
Vai esat gājuši Ziemassvētku ķekatās, kādas rotaļas un tautas dziesmas zināt? To visu projekta Latvijas Skolas soma ~ Stāstniece skolā ~ "Tradīciju stunda - Ziemassvetki" piedāvā interesantā, savdabīgā, zinošā un mutīgā stāstniece Līga Reitere.

1.c klase vēro cirku tiešsaistē
2021-12-15
Liels bija Madaras un 1.c klases skolēnu pārsteigums, saņemot biļeti cirka izrādei tiešsaistē - arī tā var skatīties! Tā kā Rīgas Cirkā vēl gadiem nebūs izrādes, arī uz kādu cirka viesizrādi līdz šim Madara nebija bijusi, šī bija pirmā ĪSTĀ cirka izrāde.