Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, līdz š.g. 7. februārim 5.-12.klašu skolēni turpinās mācības attālināti. Sākot ar 25.janvāri attālinātais mācību process noritēs arī 1.-4. klasēs.

Skolas Soma
Projekta “Latvijas Skolas soma” attālināto izglītības iespēju izmantošana.
2020-12-21
Latvijas Kinematogrāfistu savienība "Kino visiem un visur Latvijā" ietvaros piedāvā noskatīties dažādas latviešu filmas. Mūsu skolas skolēni ir izmantojuši šo iespēju gan klātienē (mazajām klasēm), gan arī attālināti.

Izrāde "Cilvēkam vajag suni"
2020-02-27
27.februāri 8.c un 9.c klases skolēni apmeklēja Valmieras Drāmas teātra izrādi “Cilvēkam vajag suni”.

"Esi redzams kosmosā"
2020-02-18
Šodien 4.klašu skolēni projekta "Skolas soma" ietvaros apmeklēja Liepājas virtuālā planetārija izbraukuma izglītojošo nodarbību "Esi redzams kosmosā".

Marka Rotko muzeja apmeklējums
2020-02-14
Š.g. 14. februārī, pozitīvu emociju piepildīti, Ikšķiles vidusskolas skolēni projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros devās ceļā uz Daugavpili, lai uzzinātu vairāk par Daugavpils cietoksni un Marka Rotko mākslu. Pirmais pieturas punkts bija Daugavpils cietoksnis.

Glezniecība - tradicionālā un netradicionālā
2020-01-31
31.janvārī projekta Latvijas skolas soma ietvaros viesojās mākslinieces Aija Prince un Daiga Kaufmane ar nodarbību 1.klases skolēniem.

Zinātnes Teātris viesojās atkal!
2020-01-30
Šoreiz Laboratorium Zinātnes teātris pārsteidza 2.-4.klašu skolēnus ne tikai ar jauniem eksperimentiem, bet arī ar interesantu stāstījumu, kā tapa filmas "Dvēseļu putenis" specefekti.

Kinolektorijs un animācijas filma „Projām”
2020-01-16
15.01.20. un 16.01.20. Ikšķiles vidusskolas 8.b un 9.b klase devās uz Rīgu, lai klātienē tiktos ar animācijas filmas „Projām” režisoru Gintu Zilbalodi.

Kinolektorija apmeklējums
2020-01-16
16.janvārī 7.b klase devās uz Rīgu, lai projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklētu kinolektoriju.

Izrāde "Smieklu sasaukšanās"
2020-01-15
8.a un 9.a klase kopā ar klases audzinātājām Montu Vanagu un Solvitu Zirni projekta Skolas Soma ietvaros apmeklēja Valmieras drāmas teātra izrādi "Smieklu sasaukšanās".

Izrādes ”Sudraba slidas” apmeklējums
2019-12-14
Š.g.14.decembrī, 3.c klases skolēni, klases audzinātāja Laura Salnāja un vecāki projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Mērijas Meipsas – Dodžas izrādi ”Sudraba slidas” Latvijas Nacionālajā teātrī.