Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Metodiskās komisijas

Lai sekmētu Ikšķiles vidusskolas katra skolotāja izaugsmes, koncepcijas un pedagoģiskā kolektīva meistarības līmeņa motivētu profesionālā līmeņa paaugstināšanu,  Ikšķiles vidusskolā darbojas sešas metodiskās komisijas:

• Sākumskolas metodiskā komisija (vadītāja: Solvita Zirne);
  • Sociālās un pilsoniskās audzināšanas metodiskā komisija (vadītāja: Barba Lielbārde);
  • Dabaszinību un inženierzinātņu metodiskā komisija (vadītāja: Monta Vanaga);
  • Valodas un kultūru metodiskā komisija (vadītāja: Sanda Ziemele-Miezīte);
  • Svešvalodu metodiskā komisija (vadītāja: Aija Jakovļeva)
  • Matemātikas metodiskā komisija (vadītāja: Inese Ābele).

Metodisko komisiju reglaments