Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Autobusu saraksts

 Autobusu kustības saraksts 2021./2022.mācību gadā

Rīta reiss

 

(oranžs autobuss, numura zīme HS 7512, šoferis Jānis, mob.tālr. 29130586)

 

Raņķi 2

6:40

Kalnāji

6:50

Mārdadži

7:00

Vācu kalni (no Celtnieka puses)

7:10

Ceplīši

7:17

Tīnūžu sākumskola

7:23

Cirkle K, DUS

7:28

Ikšķiles vidusskola

7:45

 

Vakara  reiss

Ikšķile-Luņģi- Meimuru virziens- Briežu virziens)

 

(oranžs autobuss, numura zīme HS 7512, šoferis Jānis, mob.tālr. 29130586)

 

Ikšķiles vidusskola

15:30

Tīnūžu sākumskola

15:40

 

Rīta reiss

(pelēkais autobuss, numura zīme FC 8978, šoferis Jānis, mob.tālr. 26363659)

Līvciema iela

6:50

Jesperi

7:10

Saulkalne

7:20

Ikšķiles vidusskola

7:28

 Spadrops (bijušais Meidrops)

7:33

Elkšņi

7:40

Viada, DUS

7:45

Ikšķiles vidusskola

Tīnūžu sākumskola

7:55

8:15

 

 

 

Vakara  reiss

(pelēkais autobuss, numura zīme FC 8978, šoferis Jānis, mob.tālr. 26363659)

Ikšķiles vidusskola

15:30

 

Rīta reiss

(balts autobuss, numura zīme MF 3345, šoferis Andris, mob.tālr. 29223920)

Autobusa pietura Ikšķile

6:15

Bērzu ceļš

6:55

Dīriņi

7:00

Spulgas

7:05

Vālītes

7:15

Dzirnavkrogs

7:25

Ogre (jaunā bibliotēka)

7:50

Ledus halle (Dinaz, DUS)

7:55

Tīnūži

8:10

 

Vakara  reiss

(balts autobuss, numura zīme MF 3345  šoferis Andris, mob.tālr. 29223920)

Ikšķiles vidusskola

15:30

Tīnūžu sākumskola

15:40

 

Papildus reiss:

Ikšķiles vidusskola - Tīnūžu sākumskola        14.15

Tīnūžu sākumskola - Ikšķiles vidusskola        14.30

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 6.septembra.
  2. Mācību stundu sākums Ikšķiles vidusskolā-  plkst.8:00, Tīnūžu sākumskolā- plkst.8:30.
  3. Transporta maršruti var tikt precizēti un koriģēti!
  4. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli mob.tālr.29132818.
  5. Autobusa grafika precizitāte+/- 3 min.
  6. Vecākiem lūgums telefoniski informēt autobusa šoferi, ja bērns slimības vai kādu citu iemeslu dēļ nebrauks uz skolu, lai nekavētu laiku pieturvietās, kurās nav bērnu.