Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, līdz š.g. 7. februārim 5.-12.klašu skolēni turpinās mācības attālināti. Sākot ar 25.janvāri attālinātais mācību process noritēs arī 1.-4. klasēs.

Notikumi
9.klašu meitenes darina tamborētus eņģeļus
2020-11-23
Tuvojas Adventa laiks un Ikšķiles vidusskolas 9.klašu meitenes attālinātajā mācību procesā atceras tamborēšanas prasmes.

Mākslu nedēļa sākumskolā
2020-11-23
Šogad Mākslu nedēļa Ikšķiles vidusskolas 1.- 4.klasēs norisinājās mazliet citādi. Skolēni strādāja gan klasēs, gan attālināti.

Noslēdzies dambretes čempionāts
2020-10-14
14.oktobrī mūsu skolas 1.-6.klašu labākie galda spēļu virtuozi satikās DAMBRETES ČEMPIONĀTĀ, kuru jau otro gadu rīkoja Ikšķiles vidusskola un Dambretes attīstības biedrība.

NBS Štāba orķestra uzstāšanās.
2020-10-07
Šodien pilsētas centra laukumā pie skolas, iepriecinot mūsu skolas audzēkņus un pedagogus, kā arī ikvienu Ikšķilieti, ar muzikālu priekšnesumu uzstājās NBS Štāba orķestris.

Skolotāju diena 2020
2020-10-02
Gadskārtējais novada izglītības darbinieku pasākums "Gada pedagogs " šogad nenotiek visām izglītības iestādēm kopā, bet mūsu kolektīvā svētki neizpaliek.

Tapusi gāmata “Ikšķile teiku līkločos”
2020-09-16
Pavisam nejauši līdzās nopietniem grāmatu autoriem – Muntim Aunam un Jānim Hartmanim - šogad Ikšķilei tapusi arī grāmata ar veselu autoru kolektīvu - Ikšķiles vidusskolas 23 sākumskolas skolēniem, kuri šī gada pavasarī, attālinātā mācību procesa laikā, pieņēma izaicinājumu atstāt arī savas pēdas Ikšķiles vēstures lappusēs. Pateicoties Ikšķiles novada pašvaldībai, Ikšķiles vidusskolas vadības atbalstam un atsaucībai, sākumskolas skolēni realizēja brīnišķīgu projektu, kurš rezultējies nelielā, bet ļoti skaistā, emocionāli piesātinātā grāmatā „Ikšķile teiku līkločos”.

Pārgājiens “Sagaidot Mazās Juglas kaujas 103. gadadienu”.
2020-09-03
3.septembrī Zilajos kalnos pie Dubkalnu karjera notika jau par tradīciju kļuvušais militāri patriotiskās audzināšanas pārgājiens “Sagaidot Mazās Juglas kaujas 103. gadadienu”.

Zinību diena 2020
2020-09-01
Šogad 1.septembra Zinību diena tika aizvadīta nedaudz savādāk.

Šuplinskas vizīte
2020-08-28
28.augustā izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska apmeklēja Ikšķiles novadu un viesojās arī Ikšķiles vidusskolā. Ministre tikās ar pašvaldības vadību un izglītības iestāžu vadītājiem, speciālistiem un pedagogiem, lai pārrunātu aktualitātes un attīstības iespējas Ikšķiles novada izglītības sistēmā.

12.klašu izlaidums
2020-07-25
25.jūlijā aizvadīts 12. klases izlaidums. Ar sauli un lietus lāsēm, ar sirsnīgiem vēlējumiem un apsveikumiem, ar prieka, aizkustinājuma un arī skumju asarām.