Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Notikumi
Ar sveicieniem no Francijas
2021-10-14
Erasmus+ projekta ietvaros piecas Ikšķiles vidusskolas skolnieces ar angļu valodas skolotājām Anitu Brūmeli un Aiju Jakovļevu ir devušās uz Franciju, Klermontu Ferrandu. Piedāvājam nelielu ieskatu, kā klājas mūsu skolniecēm un skolotājām.

Dalība rudens krosa stafetēs skolēniem
2021-10-08
8.oktobrī Ikšķiles vidusskolas audzēkņi no 5. - 8. klasēm piedalījās skolēnu sporta spēlēs “Rudens krosa stafetes skolēniem “ Lielvārdē.

Skolēni apgūst, kas datoram "vēderā"?
2021-10-07
Sesto un septīto klašu skolēni apgūst jaunas kompetences. Informātikas un datorikas pirmajās stundās tika apskatīts – kas datoram “vēderā”?

Drošības diena 5.klasēm
2021-10-05
Jau daudzus gadus Ikšķiles vidusskolā, sadarbībā ar Reģionālo pašvaldības policiju notiek Drošības dienu pasākumi - preventīvais darbu ar skolēniem.

Izskanējis Dzejas dienu pasākums
2021-09-17
16.septembrī jau vienpadsmito reizi Ikšķiles vidusskolas radošā grupa aicināja visus interesentus uz Dzejas vakaru “Dzeja dzīvo”, Centra laukumā pulcējot skolēnus un pieaugušos, kuriem patīk rakstīt, lasīt un klausīties dzeju.

SPORTOJAM AR PRIEKU - sporta diena 5.klasēm
2021-09-07
Rudens ir īpašs gadalaiks, kad atsākas skola, kad sākas viens liels – NEZINĀMAIS… Pasākums, kas tika sarīkots 5.klašu skolēniem bija īpašs, jo pēc vasaras iespēja saliedēties un būt kopā ar jauno klases audzinātāju.

Kopprojekts "Sapnis par..."
2021-06-01
Mācību gada noslēgumā 5.c klases skolēni kopā ar informātikas skolotāju Madaru Ančereviču un latviešu valodas skolotāju, klases audzinātāju Sandu Ziemeli-Miezīti veidoja kopprojektu "Sapnis par...". Projekta rezultātā tapa datorzīmējumi un skolēnu pašsacerētas haikas.

Rokdarbi 5., 6., 7. klasēs
2021-06-01
Skolotājas Margitas Siliņas vadītajās Dizaina un tehnoloģiju stundās meitenes ir cītīgi darbojušās.

Noslēgusies matemātikas viktorīna
2021-05-27
19. maijā notika matemātikas viktorīna, kurā piedalījās skolēni no Ikšķiles vidusskolas un Tīnūžu sākumskolas. Konkurss norisinājās Kahoot vidē.

Deju kolektīvs "Sidrabiņi" piedalās video filmēšanā
2021-05-24
24.maijā Ikšķiles vidusskolas deju kolektīvs "Sidrabiņi" un vadītāja Daiga Sosnare piedalījās lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” fināla video klipa "Svinēt Sauli" filmēšanā.