Aktuāli!

30.maijā latviešu valodas eksāmens 9.klasei (mutvārdos).

Vēlam veiksmi!

Notikumi
Lekcija par modes un stila profesijām
2023-05-23
23.maijā 6. -8. klašu audzēknēm norisinājās karjeras izglītības pasākums “Modes un stila pasaules profesijas un kāpēc zināšanas šajā jomā ir nepieciešamas jebkurai profesijai”. Dainis Bērziņš, (Gints Bude modes nams Tērpu demonstrētāju studijas direktors, Biznesa augstskolas TURĪBA lektors, teātra mākslas pedagogs) meitenes izglītoja par tādām tēmām un profesijām kā - modes dizaineris, kostīmu mākslinieks, stilists, tērpu demonstrētāja, meikapa speciālists, reklāma, mārketings, foto, kino, teātris, sabiedriskās attiecības, audiovizuālie mediji u.c.

Lasīt vairāk
SPORTOJAM AR MAMMU
2023-05-18
Mātes diena jeb Māmiņas diena ir starptautiski svētki par godu māmiņām, tos svin otrajā maija svētdienā. Latvijā šo dienu sāka svinēt 1922. gadā. Tiesa, to svinēja galvenokārt draudzes un biedrības. 1938. gadā, balstoties uz tā laika prezidenta Kārļa Ulmaņa ierosinājumu, šo dienu sāka dēvēt par Ģimenes dienu, jo ģimene sākas no mātes. Pienākot padomju varas gadiem, šī diena tika aizstāta ar 8. martu. Lai gan Mātes diena Latvijā vairāk vai mazāk tiek svinēta jau teju gadsimtu, kalendārā tā ir iekļauta vien kopš 1989. gada un oficiāli tiek atzīmēta kopš 1992. gada. Ikšķiles vidusskola, atjaunojot skolas tradīcijas, sākumskolas klasēs ar īpašu – sporta svētku pasākumu – atkal atzīmējām šos svētkus sportojot. Laika apstākļi mūs ļoti lutināja, lai svētki un kopā būšanas laiks izdotos.

Lasīt vairāk
Aizvadīta ikgadējā Muzeju nakts skolā
2023-05-13
Aizvadīta ikgadējā muzeju nakts arī Ikšķiles vidusskolā, šogad tā tematiski sasaucās ar visu Latvijas muzeju nakts akcentu uz radīšanu un radītprieku ar nosaukumu "Radi un rādi!" Tad nu arī tika radīts un rādīts uz nebēdu - gan nopietni un pētnieciski, gan dzirksteļojoši un azartiski, gan asprātīgi un atjautīgi, gan kārdinoši un garšīgi, gan izskatīgi un laikmetīgi...

Lasīt vairāk
Skaļās lasīšanas sacensības
2023-04-25
Tradicionālās Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības norisinās visā Latvijā starp 5. klases skolēniem. Skolēni uzstājas ar lasījuma fragmentu no savas mīļākās grāmatas. Dalībniekam jāprot pastāstīt par sevi un ieinteresēt arī citus klausītājus ar savu grāmatu.

Lasīt vairāk
Noskaidroti Dambretes čempionāta uzvarētāji
2023-04-25
20.aprīlī mūsu skolā notika dambretes čempionāts. Spraigas cīņas un azarts starp 1.-6.klašu zēniem un meitenēm. Lai nu kādi bija katra sasniegumi- zālē valdīja prieks!

Lasīt vairāk
Noslēdzies skolu teātra festivāls "...un es iešu un iešu!"
2023-04-24
21. un 22.aprīlī Valmierā norisinājās XVI Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls "...un es iešu un iešu", kurā piedalījās arī mūsu skolas skolēni un skolotāji.

Lasīt vairāk
Ikšķiles kultūras nama apmeklējums kursa "Kultūra un māksla ietvaros"
2023-04-17
13.aprīlī Ikšķiles vidusskolas 12.kl.skolēni, kuri apgūst kursu "Kultūra un māksla", devās uz Ikšķiles tautas namu, lai temata "Kultūras pieprasījums un piedāvājums" ietvaros tiktos ar kultūras pasākumu organizatori Lieni Nebari un izzinātu, kā Ikšķilē tiek veidots kultūras pasākumu plāns, kā nodrošināts kultūras piedāvājums iedzīvotāju grupām, kādi ir pasākumu finansēšanas modeļi, kuri pasākumi ir uz izklaidi vērsti, kuri - ar māksliniecisku, sociālu, pilsoniskas līdzdalības vai saliedēšanas ievirzi, kādi ir specifiski nišas produkti, kā arī noskaidroti citi ar kultūras industrijām saistīti jautājumi.

Lasīt vairāk
Lieldienu pasākumi bibliotēkā
2023-04-17
Aprīļa mēnesī skolas bibliotēkā norisinājās pasākums 1.-3. klašu grupai, kurā skolēni klausījās stāstījumu par pavasara saulgriežu svētkiem - Lieldienām un veica radošu darbiņu. Kopīgās sarunās noskaidrojām, kāpēc Lieldienas svin katru gadu citā datumā, kas ir Pelnu diena, Pūpolsvētdiena, Zaļā ceturtdiena, Lielā piektdiena un Klusā sestdiena.

Lasīt vairāk
Aizritējušas matemātikas un latviešu valodas olimpiādes 3.klasēm
2023-04-13
2023. gada 5. aprīļa rīts Ikšķiles vidusskolas sākumskolas posmā bija nedaudz neparastāks, jo skolā norisinājās Ogres novada 3. klašu skolēnu matemātikas un latviešu valodas olimpiādes. Zināšanas un erudīciju pārbaudīja 44 skolēni no 14 Ogres novada izglītības iestādēm.

Lasīt vairāk
12. klases Skroderdienas Silmačos Žetonu vakarā
2023-03-31
Piektdien, 31. martā,12.klase ar savu klases audzinātāju Solvitu Zirni iejutās R. Blaumaņa lugas "Skroderdienas Silmačos" lomās. Ikšķiles vidusskolēnu interpretācijā skroderdienas gan risinājās mazliet mūsdienīgākā tirgus laukumā, bet tāpat Silmaču dzīve kūsāja atbilstoši tradīcijām – attiecības tika skaidrotas ne pa jokam, Ābrams un Bebene sprādzienā dabūja ciest, un – pats galvenais – pankūkas aizkulisēs varēja notiesāt visi interesenti, ne tikai Tomuļmāte un Pindacīša.

Lasīt vairāk