Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Citi PROJEKTI
Norisinājušies pasākumi “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā”
2021-09-10
2021. gada 2. un 3. septembrī Ikšķiles vidusskolas teritorijā un dabas parkā "Ogres Zilie kalni" tika organizēti divi pasākumi “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā” divu dienu garumā Ikšķiles vidusskolas 7. – 12. klašu audzēkņiem. Kopumā aktivitātēs piedalījās sešpadsmit klases, dalītas vecuma posmos.

Ikšķiles vidusskola piedalās Jaunatnes politikas valsts programmas projektā
2021-08-30
Projekta mērķis ir nodrošināt Ikšķiles vidusskolas jauniešiem pieejamus un viņu vajadzībās balstītus atbalsta pasākumus, kas mazinātu Covid-19 pandēmijas radītās sekas un palīdzētu stiprināt viņu psihoemocionālo veselību.