Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

Citi PROJEKTI
Skolas dalība AFS programmā
2021-09-20
Šogad AFS programmas ietvaros mūsu skolā izglītību apgūst 2 ārvalstu skolēni.

Norisinājušies pasākumi “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā”
2021-09-10
2021. gada 2. un 3. septembrī Ikšķiles vidusskolas teritorijā un dabas parkā "Ogres Zilie kalni" tika organizēti divi pasākumi “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā” divu dienu garumā Ikšķiles vidusskolas 7. – 12. klašu audzēkņiem. Kopumā aktivitātēs piedalījās sešpadsmit klases, dalītas vecuma posmos.

Ikšķiles vidusskola piedalās Jaunatnes politikas valsts programmas projektā
2021-08-30
Projekta mērķis ir nodrošināt Ikšķiles vidusskolas jauniešiem pieejamus un viņu vajadzībās balstītus atbalsta pasākumus, kas mazinātu Covid-19 pandēmijas radītās sekas un palīdzētu stiprināt viņu psihoemocionālo veselību.