Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Skolas muzejs

Ikšķiles vidusskolā darbojas Skolas muzejs, un tas sāka darboties 2011.gadā, kad materiālu un fondu vajadzībām tika izremontēta un atvēlēta 216. telpa, bet par vadītāju sāka strādāt bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja Anna Indāne.

Muzejs netapa tukšā vietā, materiāli par skolas un pagasta vēsturi vākti un krājušies jau no Elkšņu skolas laikiem, daudz darba skolas dokumentu krāšanā ielikusi ilggadējā skolotāja, šobrīd pensionāre, Maija Korotkēviča, kā arī pārējie skolotāji, skolēni, bērnu vecāki un Ikšķiles iedzīvotāji.

Skolas muzejā interesenti var:

• apskatīt senās mācību grāmatas;
  • iepazīties ar Ikšķiles skolas attīstību dažādos laika posmos;
  • uzzināt par skolas pedagogu un absolventu gaitām un sasniegumiem;
  • ielūkoties pionieru laika hronikās un gaidu un skautu dienasgrāmatās;
  • pārlūkot bagātīgo sporta, teātra un estrādes mākslas sasniegumu atspoguļojumu;
  • apskatīt kārtējās īslaicīgās ekspozīcijas;
  • papildināt muzeja fondus ar interesantiem materiāliem par agrāko un tagadējo skolas dzīvi.

Muzeja vadītāja Anna Indāne

Tālrunis: 65020996