Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Metodiskā padome

Lai sekmētu Ikšķiles vidusskolas pedagoģiskā procesa efektivitāti un izstrādātu skolas metodiskā darba galvenos virzienus, kā arī veiktu skolas izglītības satura noteikšanu atbilstoši mūsdienu prasībām, Ikšķiles vidusskolā  darbojas Metodiskā padome. Tās vadītāja ir Inese Ābele.

Metodiskās padomes reglaments