Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Ikšķiles vidusskolas 10. klases vizīte Piastovas Licejā Polijā.
2019-06-06
No 22. līdz 26. maijam 13 desmitās klases skolēni devās uz eTwinning projekta “Paths into the Future: Cooperating, Learning, Sharing” vizīti Polijā, Piastovas Licejā, netālu no Varšavas robežas. Projekts tika izveidots, lai abu valstu skolēni varētu radoši iepazīties ar kultūru, vēsturi un īpaši aktīvo tūrismu Ikšķilē, Latvijā (tēma tika aizgūta no 10. klases mācību programmas) un Polijā, savstarpēji daloties ar zināšanām par savu valsti.

Mūsu dalība e-Twinng projektos 2018./2019. m.g.
2019-04-17
Kopš janvāra grupa 6.b klases skolēnu ir iesaistīti starptautiskā eTwinning projektā Eurovision Song Contest, ko izveidoja Beļģijas un Francijas skolas.