Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Ikšķiles vidusskolas 10. klases vizīte Piastovas Licejā Polijā.
2019-06-06
No 22. līdz 26. maijam 13 desmitās klases skolēni devās uz eTwinning projekta “Paths into the Future: Cooperating, Learning, Sharing” vizīti Polijā, Piastovas Licejā, netālu no Varšavas robežas. Projekts tika izveidots, lai abu valstu skolēni varētu radoši iepazīties ar kultūru, vēsturi un īpaši aktīvo tūrismu Ikšķilē, Latvijā (tēma tika aizgūta no 10. klases mācību programmas) un Polijā, savstarpēji daloties ar zināšanām par savu valsti.

Mūsu dalība e-Twinng projektos 2018./2019. m.g.
2019-04-17
Kopš janvāra grupa 6.b klases skolēnu ir iesaistīti starptautiskā eTwinning projektā Eurovision Song Contest, ko izveidoja Beļģijas un Francijas skolas.