Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  21.10. plānotā testēšana tiek atcelta.

Izglītības  iestāžu audzēkņu  un darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

1.-3. klasēm – 28.10. no plkst. 08:00 – 10:00 – par testēšanas kārtību un organizāciju informācija sekos no klases audzinātājiem.

4.- 12. klasēm testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Provizoriski – 11.11. (informācijas sekos).

Mēs lepojamies
Dalība Jauno ģeogrāfu olimpiādē
2021-10-10
9. oktobrī tiešsaistē notika Jauno ģeogrāfu skolas olimpiāde, tēma Latvijas ģeogrāfija. No mūsu skolas piedalījās vairāki skolēni un daži saņēma augstas vietas savā klašu grupā Vidzemes reģionā!

A.Paisums uzvar 1.spēlē un dodas uz nākamo kārtu "Gudrs, vēl gudrāks"
2021-10-05
Priecājamies par mūsu 6.d klases skolnieka Artūra Paisuma izcilo sniegumu "Gudrs, vēl gudrāks" - viņš kļuvis par 9.sezonas 1.spēles uzvarētāju, izcīnot tiesības piedalīties nākamajā kārtā!

Georgs Šmalcs - Eiropas čempions U16 skrituļslalomā giganta disciplīnā
2021-09-22
Ar Eiropas čempiona titulu skrituļslaloma (inline alpine) giganta disciplīnā un bronzas medaļu skrituļslalomā savā vecuma grupā, ikšķilietis Georgs Šmalcs (Ikšķiles vsk.8.a klase) lieliski noslēdz 2021.gada aktīvo sporta sezonu.

Panākumi Latvijas skrituļošanas čempionātā
2021-09-16
Septembrī mūsu skolas 5.d klases skolniece Daniela Anna Livčāne Latvijas čempionātā ātruma skrituļošanā 5km ar individuālu startu izcīnīja 1. vietu!

Panākumi jaunsargu sacensībās
2021-09-09
9.septembrī norisinājās jaunsargu sacensības "Lapsu medības". Sacensībās jaunsargu komanda, kurā ir vairāki mūsu skolas skolēni, ieguva 2.vietu!

Panākumi vieglatlētikas sacensībās
2021-07-21
Esam saņēmuši priecīgu ziņu par to, ka mūsu skolas 7.e (nu jau 8.e :)) klases skolniece Adriana Reitmane ir izcīnījusi 3.vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā daudzcīņā un 15.jūlijā ieguva 3.vietu Latvijas čempionātā barjerskrējienā. Apsveicam ar iegūtajām godalgām un no sirds lepojamies!

Skolēnu sasniegumi konkursos un olimpiādēs 2020./2021.m.g.
2021-05-05
Lai arī šis gads ir ieviesis izmaiņas olimpiāžu un konkursu norisē un daudzi pasākumi tiek atcelti, daļa no tiem šogad tiek pārcelti tiešsaistes režīmā. Mūsu skolas skolēni tajos aktīvi piedalās, sasniedzot iepriecinošus rezultātus.

Atzinība konkursā “Mans svētdienas rakstu darbs”
2021-04-30
Marta vidū tika paziņoti konkursa “Mans svētdienas rakstu darbs” uzvarētāji un prezentēta jauna grāmata - “Svētdienas domraksti”. Tajā iekļauts tagad jau 9.klases skolnieka Dzintara Ralfa Šķeltiņa Atzinības rakstu ieguvušais stāsts!

Godalga konkursā Ķengurs 2021
2021-04-28
Ir noslēdzies starptautiskais matemātikas konkurss "Ķengurs", kurā starp pirmo vietu ieguvējiem ir arī mūsu 3.d klases skolniece Jasmīna Rūta Rempe!

Mūsu skolnieču literārie darbi publicēti krājumā „Izstāsti man savu sapni”
2021-04-28
Latviešu valodas aģentūra izdevusi nu jau četrpadsmito skolēnu radošo darbu krājumu „Izstāsti man savu sapni”, kurā apkopoti 422 skolēnu labāko darbu fragmenti un zīmējumi, starp kuriem ir arī divu mūsu skolnieču Jasmīnas Rūtas Rempes un Martas Elīzas Rudzītes darbi.