Šajā mācību gadā stundu saraksta izmaiņas skatāmas e-klases dienasgrāmatās.

Mēs lepojamies
Godalgas Jauno biologu skolas konkursā
2022-09-06
Divi no mūsu skolēniem, kuri apmeklē Jauno biologu skolu (Latvijas Universitāte, Bioloģijas fakultāte), kopvērtējumā ieguva godalgotas vietas savās klašu grupās.

Lasīt vairāk
Ikšķiles vidusskolas audzēkņi veiksmīgi nostartējuši Latvijas orientēšanās čempionātā
2022-06-15
Naktī no 11.jūnija uz 12.jūniju Gaiziņkalnā norisinājās Latvijas nakts orientēšanās čempionāts, kurā piedalījās arī Ikšķiles vidusskolas audzēkņi. W12 grupā ļoti veiksmīgi nostartēja Karlīna Dobule, kļūstot par Latvijas čempioni. M14 grupā Nils Romanovskis līdz pēdējiem metriem cīnījās ar saviem vienaudžiem un tikai ar 18 sekunžu atpalicību šoreiz godam izcīnīta bronza.

Lasīt vairāk
Skolēnu sasniegumi olimpiādēs un konkursos
2022-05-27
Šogad, tāpat kā iepriekšējā gadā, olimpiādes un konkursi turpinās tiešsaistes režīmā, un mūsu skolēni tajos aktīvi piedalās.

Lasīt vairāk
2.vieta konkursā "Kur pazuda ģeogrāfs?"
2022-05-24
Aprīlī norisinājās konkurss "Kur pazuda ģeogrāfs? Konkursa uzdevums bija izveidot infografiku latviešu valodā par paša iedomātu planētu. No mūsu skolas tajā piedalījās 2 skolēni.

Mūsu skolēni - programmas vadītāji svinīgajā pasākumā pie Brīvības pieminekļa
2022-05-05
Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienā pie Brīvības pieminekļa notika Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defilē. Esam lepni par mūsu skolas 10.kl. skolnieci Samantu Dombrovsku un absolventu Renāru Kondratjevu, kuriem tika uzticēts gods būt par šī izcilā koncerta programmas vadītājiem.

Lasīt vairāk
E.Langmaņa uzvara BMX sacensībās Beļģijā!
2022-05-03
Kā katru gadu aprīlī tiek atklāta starptautiskā BMX sezona Eiropā ar Eiropas kausa posmiem, kam seko Eiropas un Pasaules čempionāti vasaras vidū. Jau martā 9.A klases skolēns Edgars Langmanis devās uz treniņnometni Spānijā (dēļ labvēlīgiem laika apstākļiem treniņu norisei ārā), lai gatavotos jaunajai sezonai.

Lasīt vairāk
Skolu orientēšanās kausā mūsu skolēniem 3.vieta Latvijā!
2022-04-28
Latvijas Orientēšanās federācija jau septīto gadu pēc kārtas organizēja Latvijas skolu orientēšanās kausu, kurā tika aicinātas piedalīties skolas un skolēni no visas Latvijas. Kā ik gadu, tajā tika pieteikta arī Ikšķiles vidusskolas komanda.

Godalga īsfilmu konkursā
2022-04-11
Lepojamies ar mūsu skolas 11. kl. skolnieces Esteres Mitjkovas panākumiem- iegūto 1.vietu Tehniskās jaunrades nama "Annas 2" un Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla "2 Annas" organizētajā īsfilmu konkursā "Es esmu cilvēks" par īsfilmu "Es esmu cilvēks".

Danielas Annas LIvčānes panākumi Baltijas kausā slēpošanā
2022-03-23
Pagājušajā nedēļā Somijas ziemeļu ciematā Pihē jaunieši sacentās šīs sezonas noslēdzošajā piektajā posmā prestižajā Baltijas kausā kalnu slēpošanā. Mūsu skolas 5.d klases skolniece Daniela Anna Livčāne (SSS/SK “Pantera”) U12 grupā 36 dalībnieku konkurencē izcīnīja uzvaru.

Lasīt vairāk
Ikšķiles vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums “Dziedi silti!” turpina savu uzvaras gājienu!
2022-02-28
Paralēli intensīvam ražošanas procesam, lai nodrošinātu sava lielākā pasūtījuma – 17 apsildāmo mapju piegādi skolas ansamblim “Kā debess”, kā arī cītīgi mācoties, lai absolvētu 12.klasi, mūsu skolas veiksmīgākais skolēnu mācību uzņēmums “Dziedi silti!” Amantas Matisones vadībā ar kolēģes Diānas Peinbergas tehnisko atbalstu atrada laiku un iespēju sagatavoties un 24.februārī piedalīties Junior Achievement Latvia (JAL) skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālajā pasākumā “Cits bazārs Madonā 2022”.