Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Mēs lepojamies
Panākumi vieglatlētikas sacensībās
2021-07-21
Esam saņēmuši priecīgu ziņu par to, ka mūsu skolas 7.e (nu jau 8.e :)) klases skolniece Adriana Reitmane ir izcīnījusi 3.vietu Latvijas čempionātā vieglatlētikā daudzcīņā un 15.jūlijā ieguva 3.vietu Latvijas čempionātā barjerskrējienā. Apsveicam ar iegūtajām godalgām un no sirds lepojamies!

Skolēnu sasniegumi konkursos un olimpiādēs 2020./2021.m.g.
2021-05-05
Lai arī šis gads ir ieviesis izmaiņas olimpiāžu un konkursu norisē un daudzi pasākumi tiek atcelti, daļa no tiem šogad tiek pārcelti tiešsaistes režīmā. Mūsu skolas skolēni tajos aktīvi piedalās, sasniedzot iepriecinošus rezultātus.

Atzinība konkursā “Mans svētdienas rakstu darbs”
2021-04-30
Marta vidū tika paziņoti konkursa “Mans svētdienas rakstu darbs” uzvarētāji un prezentēta jauna grāmata - “Svētdienas domraksti”. Tajā iekļauts tagad jau 9.klases skolnieka Dzintara Ralfa Šķeltiņa Atzinības rakstu ieguvušais stāsts!

Godalga konkursā Ķengurs 2021
2021-04-28
Ir noslēdzies starptautiskais matemātikas konkurss "Ķengurs", kurā starp pirmo vietu ieguvējiem ir arī mūsu 3.d klases skolniece Jasmīna Rūta Rempe!

Mūsu skolnieču literārie darbi publicēti krājumā „Izstāsti man savu sapni”
2021-04-28
Latviešu valodas aģentūra izdevusi nu jau četrpadsmito skolēnu radošo darbu krājumu „Izstāsti man savu sapni”, kurā apkopoti 422 skolēnu labāko darbu fragmenti un zīmējumi, starp kuriem ir arī divu mūsu skolnieču Jasmīnas Rūtas Rempes un Martas Elīzas Rudzītes darbi.

Mūsu SMU "Dziedi silti" atkal ar balvu!
2021-04-27
26.aprīlī noslēdzās Junior Achievement Latvia rīkotais lielākais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums "Cits Bazārs Pavasarī", kur skolēnu uzņēmumi no visas Latvijas sacentās par savas preces/pakalpojuma pārdošanu, reklamēšanu un savas idejas aizstāvēšanu.

Skolas ansamblis "Kā debess" izvēlēts dalībai Dziesmu svētku koncertā
2021-03-04
Mūsu skolas vokālais ansamblis "Kā debess" (vadītāja Maira Līduma) ir izvēlēts dalībai skolēnu Dziesmu svētku ekskluzīvā Tautas mūzikas koncertā "Līdz pašām debesīm", kas notiks Rīgā, Hanzas Peronā, 28.jūlijā.

Pašvaldība sumina bērnus un jauniešus
2021-01-04
Noslēdzot 2020. gadu, Ikšķiles novada decembra nogalē pašvaldība pasniedza “Ikšķiles novada bērnu un jauniešu sporta laureāts 2019” un "Gada jaunietis 2020" balvas. Daudzi no balvu saņēmējiem ir mūsu skolas audzēkņi.

SMU “Dziedi Silti” komanda gūst panākumus JA ikgadējā pasākumā
2020-12-29
JA Latvia divas reizes gadā organizē reģionālus pasākumus SMU dalībniekiem, kur katrs var prezentēt savu uzņēmumu un reklamēt uzņēmuma piedāvātās preces un pakalpojumus. Labākie SMU tiek apbalvoti 9 nominācijās. Šajā semestrī notika reģionālais pasākums “Cits Bazārs ziemā”, kur piedalījās arī mūsu skolas SMU “Dziedi Silti”.

Gada pedagogu balvas skolotājiem
2020-12-18
Šodien direktore Ginta Liepiņa pasniedza mūsu skolotājām Zanei Hartmanei un Ilzei Ļeonovai goda rakstus un nozīmes par titula Gada pedagogs sākumskolā un Gada pedagogs vidusskolā iegūšanu.