Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Mēs lepojamies
Skolēnu sasniegumi konkursos un olimpiādēs 2020./2021.m.g.
2021-03-31
Lai arī šis gads ir ieviesis izmaiņas olimpiāžu un konkursu norisē un daudzi pasākumi tiek atcelti, daļa no tiem šogad tiek pārcelti tiešsaistes režīmā. Mūsu skolas skolēni tajos aktīvi piedalās, sasniedzot iepriecinošus rezultātus.

Skolas ansamblis "Kā debess" izvēlēts dalībai Dziesmu svētku koncertā
2021-03-04
Mūsu skolas vokālais ansamblis "Kā debess" (vadītāja Maira Līduma) ir izvēlēts dalībai skolēnu Dziesmu svētku ekskluzīvā Tautas mūzikas koncertā "Līdz pašām debesīm", kas notiks Rīgā, Hanzas Peronā, 28.jūlijā.

Pašvaldība sumina bērnus un jauniešus
2021-01-04
Noslēdzot 2020. gadu, Ikšķiles novada decembra nogalē pašvaldība pasniedza “Ikšķiles novada bērnu un jauniešu sporta laureāts 2019” un "Gada jaunietis 2020" balvas. Daudzi no balvu saņēmējiem ir mūsu skolas audzēkņi.

SMU “Dziedi Silti” komanda gūst panākumus JA ikgadējā pasākumā
2020-12-29
JA Latvia divas reizes gadā organizē reģionālus pasākumus SMU dalībniekiem, kur katrs var prezentēt savu uzņēmumu un reklamēt uzņēmuma piedāvātās preces un pakalpojumus. Labākie SMU tiek apbalvoti 9 nominācijās. Šajā semestrī notika reģionālais pasākums “Cits Bazārs ziemā”, kur piedalījās arī mūsu skolas SMU “Dziedi Silti”.

Gada pedagogu balvas skolotājiem
2020-12-18
Šodien direktore Ginta Liepiņa pasniedza mūsu skolotājām Zanei Hartmanei un Ilzei Ļeonovai goda rakstus un nozīmes par titula Gada pedagogs sākumskolā un Gada pedagogs vidusskolā iegūšanu.

Mūsu skolnieku sasniegumi kalnu (MTB) riteņbraukšanā
2020-10-14
Lai arī ar stipru nokavēšanos un negaidītu sezonas pārtraukšanu, ir noslēgusies 2020. gada riteņbraukšanas sezona, kurā mūsu skolas skolnieki Katrīna Jansone (5.c klase) un Rūdolfs Jansons (1.c klase) gandrīz katru nedēļas nogali piedalījās kalnu MTB riteņbraukšanas sacensībās, apceļojot visu Latviju.

Noskaidroti čempioni dambretē!
2020-10-14
14.oktobrī mūsu skolas 1.-6.klašu labākie galda spēļu virtuozi satikās DAMBRETES ČEMPIONĀTĀ, kuru jau otro gadu rīkoja Ikšķiles vidusskola un Dambretes attīstības biedrība.

Godalgas zīmēšanas konkursā "Sibīrijas bērni"
2020-06-16
Kā jau iepriekš ziņots, mūsu skolēnu darbi tika nosūtīti dalībai konkursā "Sibīrijas bērni". Mūsu skolēni ir ieguvuši divas godalgas.

Panākumi attālinātajā skolēnu teātru festivālā Ukrainā, Kijevā
2020-05-22
Neziņas un ierobežojumu pilnais laiks nav palēninājis radošumu un mīlestību pret teātra mākslu. Kā jau ziņots iepriekš, Ikšķiles vidusskolas skolēnu teātris tika uzaicināts piedalīties Otrajā attālinātajā skolu un jauniešu festivālā "Perevtilennya", kas veltīts Nacionālajai Pedagoģiskajai Dragomanova universitātei Kijevā simt astoņdesmit piektajā jubilejā.

Mūsu skolēnu sasniegumi olimpiādēs un konkursos 2019./2020.m.g.
2020-03-11
Katru gadu valstī notiek dažādas olimpiādes gan starpnovadu, gan arī augstākos līmeņos, kuros piedalās mūsu skolas skolēni. Mēs lepojamies ar viņu sasniegumiem un sakām paldies skolotājiem, kuri ieguldījuši savu darbu šo rezultātu sasniegšanā!