Ņemot vērā valstī pieņemtos lēmumus, mācību process pamatā joprojām turpinās attālināti, taču ar 8.aprīli 12.klases 2 diienas nedēļā apmeklē mācības tajos mācību priekšmetos, kuros tiek kārtoti centralizētie eksāmeni. Ar 12.aprīli organizējam atsevišķas interešu izglītības nodarbības ārtelpās, bet ar 19.aprīli notiks arī āra nodarbības formālajā izglītībā.

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai 2018./2019. m.g.
"Zili brīnumi" Ikšķiles vidusskolā
2019-05-23
23.05 un 24.05. pie 5. un 6.klasēm ciemojās Aldis no Ziliem brīnumiem!

Izglītojošā nodarbība Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā
2019-02-27
Š.g. 27. februārī 8.c klase apmeklēja izglītojoši interaktīvo nodarbību “Rāpuļi, to attīstība” Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā.

Brauciens uz Zinātnes centru Igaunijā
2019-02-22
Ikšķiles vidusskolā no 21. – 25. janvārim norisinājās Matemātikas nedēļa. Skolas matemātikas olimpiādes veiksmīgākie dalībnieki saņēma īpašu dāvanu – ekskursiju uz zinātnes centu AHHAA, Tartu. Katru sākumskolas klasi ekskursijā pārstāvēja viens, divi vai trīs skolēni. Kopā ar bērniem ekskursijā devas arī mūsu skolas pavadošie pedagogi.

Decembra darbiņi "Rokdarbu lādē"
2018-12-21
Pulciņā "Rokdarbu lāde" tāpat kā iepriekšējos mēnešos, bērni atkal čakli pastrādājuši apgūstot iemaņas, kā no papīra izveidot dažādas jaunas formas un figūras.

Novembra veikumi "Rokdarbu lādē"
2018-11-30
Novembris "Rokdarbu lādē" pagājis čakli strādājot. Pulciņa vadītāja Ināra Auziņa šajā mēnesī kopā ar skolēniem pievērsusies galvenajiem novembra notikumiem - Mārtiņdienai un Latvijas simtgadei, kā arī paspējusi ar bērniem jau sākt gatavoties decembrim, veidojot sniegpārsliņas un sniegavīrus.

Nodarbības "Rokdarbu lādē"
2018-11-01
Viens no pulciņiem, kas darbojas mūsu skolā ESF projekta ietvaros (SAM 8.3.2. "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001.) ir "Rokdarbu lāde", kuru vada Ināra Auziņa.

Starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas pasākumi Ikšķiles vidusskolā
2018-10-04
4.oktobrī tiek atzīmēta starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena. Lai arī Ikšķiles vidusskolas skolēni pamanītu šo dienu, nedēļas garumā Dabaszinību un inženierzinātņu metodiskā komisija rīkoja vairākas aktivitātes.

Mācību brauciens uz Ventspili
2018-09-26
26.septembrī ESF projekta ietvaros 40 Ikšķiles vidusskolas skolēni devās mācību braucienā izpētīt zinātnes ceļus Ventspilī.

Mūsu skolēnu dalība iniciatīvā "Piekrastes Tīrrade"
2018-09-22
Ikšķiles vidusskolas skolēnu grupa 22. septembrī aktīvi piedalījās Piekrastes Tīrradē - iniciatīvā, kuras laikā kopīgiem spēkiem tika sakopta Baltijas jūras piekraste.