Paldies visiem par šo mācību gadu!

Spēku un neatlaidību tiem, kam vēl kārtojami darbiņi pagarinātajā gadā!

Direktores sveiciens skatāms šeit.

Arhīvs

Projektu nedēļa
2012-02-10

Teātra sports

2012. gada 9. februārī Ikšķiles vidusskolā notika ikgadējais teātra sporta mačs, šoreiz kā projektu nedēļas „Seko savām interesēm!“ daļa, kurā piedalījās gan vietējās improvizatoru komandas, gan ciemiņi no Lielvārdes, Ogres, Salaspils, Iecavas un Bauskas. Turnīrs dienas garumā 18 komandām izvērtās par draudzīgu saspēli ar kāpumiem, kritumiem un jaunu pieredzi kā spēlētājiem, tā spēļu vadītājiem. Paldies visiem par atsaucību, īpaši skolas tehniskā personāla darbiniekiem un skolēniem, kas darbojās teātra aizkulisēs, organizējot viesu sagaidīšanu, nodrošinot muzikālo pusi, kā arī kārtību turnīra laikā zālē.

Daudziem no Ikšķiles skolas jaunajiem improvizatoriem tā bija pirmā nopietnā skatuves pieredze! Lai nezūd vēlme darboties arī turpmāk šajā brīnišķīgajā un neprognozējamajā mākslas veidā!

Teātra sporta trenere Ikšķiles vidusskolā: Zane Bēķe

100 dienas pamatskolā

Bilžu galerijā var redzēt ieskatu pasākumā 5. klasēm "100 dienas pamatskolā", kas notika Ikšķiles vidusskolā projektu nedēļas "Seko savām interesēm" ietvaros š. g. 10. februārī. To ar skolas sociālā pedagoga Žannas Rudakovas iniciatīvu organizēja 9. a klase kopā ar savu audzinātāju Sandu Ziemeli.

Pasākums bija kā pārbaudījums 5. klašu skolēniem pēc 100 dienu aizvadīšanas pamatskolas skolēna statusā. Uzdevumi ar moto "Draudzība" bija gan nopietni, piemēram, mājasdarbs ar priekšlikumiem skolas iekšējās kārtības uzlabošanā, gan ne tik nopietni, proti,  atjautības uzdevumi par dažādām tēmām, kā arī radošo spēju pārbaude.

Paldies organizatoriem par šo nu jau tradicionālo pasākumu 5. klasēm Ikšķiles vidusskolā!

5. klašu audzinātāji.

IKŠĶILES VIDUSSKOLĀ no  6.– 10. februārim notiek projektu nedēļa "Seko savām interesēm".

Projektu nedēļas pirmās dienas notikumus varat apskatīties galerijā "Projektu nedēļas pirmā diena"

Projektu tēmas

Teātra sports

Drošie un veiklie

Ziemas sporta veidi

Dziesma, ar ko tu sācies

Dziesma dzīvei līdzi iet

Ikšķiles vēsture 19.gs. beigas un 20. gs.

Spēles krievu valodā

Manas intereses un hobiji

Interaktīvo mācību materiālu veidošana ActivInspire programmā

Tourisms  in the UK