Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai 2018./2019. m.g.

Nodarbības "Rokdarbu lādē"
2018-11-01

Viens no pulciņiem, kas darbojas mūsu skolā ESF projekta ietvaros (SAM 8.3.2. "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001.) ir "Rokdarbu lāde", kuru vada Ināra Auziņa. Tas darbojās jau no septembra vidus un mazie rokdarnieki jau paspējuši sagatvot daudz dažādus darbiņus savam un citu priekam. Ināra Auziņa bērniem māca, kā dabā un apkārtējā pasaulē saskatīt dažādo, un kā to atainot savām rokām visdažādākajos materiālos, vai tas būtu vienkārši papīrs, vai savienojumā ar citiem materiāliem. Reizēm izmantojot pavisam parastus materiālus, rezultāts var būt pārsteidzošs! Gaidīsim jaunus pārsteigumus!