Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai 2018./2019. m.g.

Novembra veikumi "Rokdarbu lādē"
2018-11-30

Novembris "Rokdarbu lādē" pagājis čakli strādājot.

Pulciņa vadītāja Ināra Auziņa šajā mēnesī kopā ar skolēniem pievērsusies galvenajiem novembra notikumiem - Mārtiņdienai un Latvijas simtgadei, kā arī paspējusi ar bērniem jau sākt gatavoties decembrim, veidojot sniegpārsliņas un sniegavīrus:

Pulciņš ESF projekta ietvaros SAM 8.3.2. "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001