Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai 2018./2019. m.g.

Starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas pasākumi Ikšķiles vidusskolā
2018-10-04

4.oktobrī tiek atzīmēta starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena. Lai arī Ikšķiles vidusskolas skolēni pamanītu šo dienu, nedēļas garumā rīkojām vairākas aktivitātes.

2. oktobrī 7.klases skolēni pulcējās uz “Olu mešanas sacensībām”, kas tika rīkotas ESF projekta ietvaros (SAM 8.3.2. "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001.). Skolēnu uzdevums bija izveidot iekārtu, kuras konstrukcija spētu nosargāt olu, metot to no dažādiem augstumiem- 1m; 2m;3m; 6m; 12m. Kopā konkursā piedalījās 12 izveidotas iekārtas, no tām 5 izturēja lidojumu no 12 metru augstuma. Kā paši veiksmīgākie šajā konkursā tika apbalvoti  Teodors Asars , Deivs Birzulis un Alekss Araids.

4.oktobrī pirmā stāva gaitenī tika atklāta izstāde- Es un mans mīlulis. To veidoja pamatskolas un vidusskolas skolēni, atnesot savu mīluļu fotogrāfijas. Žūrija izvērtēja darbus šādās kategorijās: mīlīgākais foto, mākslinieciskākais foto un jautrākais foto.

Savukārt 8.klases skolēni ceturtdienas pēcpusdienā piedalījās izzinošā konkursā, iepazīstot Latvijas aizsargājamos dzīvniekus. Komanda izspēlēja  galda spēli –“Izglāb tīģeri” ,izveidoja plakātu par apdraudēto dzīvnieku no Latvijas Sarkanās grāmatas; apkopoja izdales kartiņas par dzīvnieku apdraudējumu iemesliem. Šajā aktivitātē labākos rezultātus uzrādīja 8.c klases skolēnu komanda.

Dabaszinību un inženierzinātņu metodiskā komisija