Nākamās skolēnu un darbinieku testēšanas reizes paredzētas 23.septembrī un 7.oktobrī.

Tā kā rodas arvien vairāk jautājumu, kas ir karantīna un kas ir jāievēro, lūgums iepazīties ar skaidrojumu: https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina.

Ja tiek pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības un pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi vai aizliegumi, fiziskām personām sods var sasniegt līdz 2000 eiro!

Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai 2018./2019. m.g.

"Zili brīnumi" Ikšķiles vidusskolā
2019-05-23

23.05 un 24.05. pie 5. un 6.klasēm ciemojās Aldis no Ziliem brīnumiem!

Tika veikti eksperimenti ar sauso ledu un šķidro slāpekli! Skolēni baudīja sasaldētus maršmallovus  un baudīja "garāžas" persiku saldējumu. Prieks un jautrības piepildīts mācību process!

Pasākums tika organizēts  ESF projekta ietvaros (SAM 8.3.2. "Palielināt atbalstu vispārējās izglītības iestādēm izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001.)