Aktuāli!

Laboratoriskais skrīninga tests (pūļa tests) šonedēļ notiek pēc esošā grafika – ceturtdien (to neveic vakcinētajiem un pārslimojušajiem). Testa rezultāti būs derīgi arī interešu izglītības apmeklēšanai.

Tiks izsniegti arī paštesti. Paštestus veic gan vakcinētie, gan nevakcinētie bērni, gan pārslimojušie (ja kopš inficēšanās ar Covid-19 pagājis vairāk par 6 nedēļām). Paštesta veikšanas diena tiks precizēta.

 

Ēnu dienas 2019

Ēnu diena ‘’Knowhow realty’’
2019-02-14

 

Es ēnoju nekustamo īpašumu aģentu Adrianu Briedi, kurš strādā ‘’Knowhow realty’’. ‘’Knowhow realty’’ ir neliels nekustamo īpašumu aģentu birojs, kurā strādā trīs aģenti Oskars, Adrians un Katrīna. Es nebiju vienīgais ēnotājs, kas bija pieteicies ēnot kādu no ‘’Knowhow realty’’ nekustamo īpašumu aģentiem. Katru aģentu ēnoja divi ēnotāji, bet lielāko daļu dienas mēs visi pavadījām kopā, jo visas tikšanās aģentiem bija vakarā.

Pēc pirmās satikšanās viņu birojā un sevis iepazīstināšanas, mēs devāmies uz kādu dzīvokli, kuru aģenti Oskars un Adrians piedāvā uz īstermiņa īri. Lai mums rastos priekšstats par aģentu darbu, Oskars tēloja iespējamo pircēju un Adrians viņam mēģināja pārdot šo dzīvokli. Pēc šī paraugdemonstrējuma mēs devāmies ciemos uz Oskara dzīvokli, kur paēdām kūku un uzdevām daudz jautājumus. Kā arī varējām dzirdēt, kā Adrians runā ar kādu potenciālo pircēju. Pēc tam birojā aģenti parādīja, kā viņi meklē potenciālos klientus un kā tiek veidoti sludinājumi, lai pēc iespējas vairāk cilvēki būtu ieinteresēti dzīvoklī un vēlētos to pirkt.

Man likās interesanti tas, ka paši aģenti nefotografē īpašumus, visas bildes uzņem profesionāls fotogrāfs. Ēnojot nekustamo īpašumu aģentu, es daudz uzzināju par šo profesiju un pieļauju iespēju, ka nākotnē varētu nodarboties ar nekustamo īpašumu pārdošanu.